INFORMACJA PRASOWA

W trakcie czterech dni trwania imprezy odbywać się będą spotkania z autorami, wydawcami i krytykami fantastyki, pokazy filmowe, dyskusje panelowe, konkursy i zabawy, wystawy grafik i malarstwa SF, promocja książek i gier komputerowych.Na imprezie jest obecny również CD Projekt, który dla fanów gier przygotował wiele atrakcji, m.in. związanych z nadchodzącą mega premierą – Wiedźminem.

Osoby, które nie mogą się już doczekać Wiedźmina, będą mogły m.in. wziąć udział w konkursie dotyczącym prozy Sapkowskiego. Zwycięzcy konkursu otrzymają możliwość zagrania w tą najbardziej oczekiwaną w tym roku grę. Poza tym w sobotę zostanie zorganizowana konferencja prasowa dotycząca Wiedźmina jak i pokaz filmowy, na którym obejrzeć będzie można film Bagińskiego dot. Wiedźmina, nowe trailery jak i sam gameplay gry.

Z innych nowości CD Projekt zorganizuje pokaz Guild Wars: Eye of the North oraz nowych trailerów Stracraft2. Na konwencie będzie także szansa zagrać w trybie multiplayer w demo gry World In Conflict, oraz obejrzeć mecz pokazowy z udziałem klanów WILDA i DELTA. Miłośnicy rywalizacji będą mieli szansę zmierzyć się w turniejach FEAR, Total War:Medieval II oraz STALKER. A dla chodzących encyklopediiorganizatorzy przygotowali konkurs wiedzy o grach cRPG oraz prelekcje m.in.”Gry komputerowe jako sport”.

Szczegółowe informacje: http://warszawa2007.polcon.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here