Zaczniemy może od wymienionego przed chwilą klipu. Otrzymaliśmy go od polskiego oddziału firmy Electronic Arts. Jest to druga część materiału, który opublikowaliśmy jakiś czas temu. Jeśli więc chcecie zobaczyć jak wyglądają rodzimi „Szybcy i wściekli”, to już teraz zerknijcie na plik wideo umieszczony pod treścią naszego newsa.

Jeśli chodzi o nowy mikrododatek, to dość skąpe informacje na jego tematznaleźć można na łamach oficjalnej strony internetowej gry Burnout Paradise. Z krótkiej wiadomości wynika, że już niebawem posiadacze Xboxów 360 i Playstation 3 będą mogli pobrać DLC nazwane „Cops and Robbers”, które wprowadzi do szalonych wyścigów zmotoryzowane jednostki policji. Niestety nie wiemy jeszcze nic konkretnego o tym dodatku. Nie pytajcie więc czy w gliniarzy i złodziei pobawią się też posiadacze pecetowej wersji Burnout Paradise. Więcej informacji na ten temat postaramy się podać wkrótce.

Nie zapominajcie także o naszym Burnoutowym konkursie, w którym możecie wygrać iPody i kopie gry Burnout Paradise The Ultimate Box. Jeśli chcecie wziąć w nim udział, to kliknijcie w te trzy słowa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here