INFORMACJA PRASOWA

Sony Computer Entertainment Europe ( SCEE ) podjęło decyzje o uruchomieniu forum dowodząc jednocześnie jak ważnym rynkiem jest Polska na arenie europejskiej. Zwiększająca się systematycznie ilość graczy oraz chęć przybliżenia świata PlayStation innym to podstawowe zadania forum.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc dzisiaj ogłosić uruchomienie polskiego forum. To bardzo ważna dla nas chwila. Wiemy, że nasi gracze od dawna już na nie czekają.” – powiedział Maciej Kmiołek, Dyrektor ds. Marketingu SCEP. „Forum to dla nas miejsce, dzięki któremu zbliżymy się do naszych graczy, gdzie poznanymi ich potrzeby, a to dla nas najważniejsze.”

Forum moderowane będzie przez specjalną komórkę utworzoną w Centrali SCEE w Londynie, składającą się z polskich specjalistów PlayStation. Zespół każdego dnia, będzie miał wgląd w działania oraz wątki podejmowane na forum. Codziennie będzie mógł reagować i odpowiadać na wszelkie wątpliwości graczy. Stworzone zostały specjalne działy, poświęcone największym tytułom takim jak, LittleBigPlanet, Motorstrom czy LocoRoco 2, ale także część z Pomocą Techniczną i Doradztwem, Ogłoszeniami, Wydarzeniami i Opiniami oraz działy poświęcone każdej z platform.

Skierowane dla graczy i miłośników świata PlayStation, którzy w wyznaczonym dla siebie miejscu będą mogli porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami a także znaleźć odpowiedzi na gnębiące ich pytania. To także miejsce skąd SCEP czerpać będzie odpowiedzi o potrzebach swoich graczy, dzięki czemu mógł będzie dostosować swoją ofertę do ich wymagań.

SCEE już pierwszego dnia przygotowało niezwykłą niespodziankę dla uczestników forum. Od 15 grudnia każdy będzie mógł wziąć udział w specjalnie przygotowanym konkursie tylko dla polskich graczy. A do wygrania, PlayStation Portable ( PSP ). Ale nie na tym koniec. W każdym miesiącu organizowane będą konkursy i akcje promocyjne.

Polskie forum na stronie pl.playstation.com już od dzisiaj dostępne dla każdego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Tutaj PS spóźniona odrobinę w stosunku do konkurencji, ale rozwój w dobrą stronę. Oczywiście o ile moderacja będzie na poziomie wyższym niż 13-letnie dzieci. . . Domagam się dorosłego forum, bez funboy’ów 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here