Oczywiście mówiła w kontekście nadchodzącej latem tego roku, debiutującej na sprzęcie nowej generacji, kolejnej odsłony znanej serii gier-karaoke. Poza tym, z ust pani Bozek padło kilka ciekawych informacji, o których również warto wspomnieć.Przede wszystkim, dowiedzieliśmy się ile piosenek będzie dostępnych za pośrednictwem serwisu SingStore w momencie premiery next-genowego SingStara. Jeśli wierzyć słowom Bozek, to na start szykowanych jest około trzystu pięćdziesięciu utworów, a w każdym kolejnym miesiącu pojawiać ma się następna setka. Z wykonawców, którzy już od początku będą nam towarzyszyć, w grze znajdą się Black Eyed Peas, Gwen Stefani, Cindy Lauper, KT Tunstall oraz Destiny’s Child. Poza tym, gra rzekomo jest już w finalnym stadium produkcji i możemy spodziewać się premiery latem tego roku.

Bozek nie omieszkała również wspomnieć o istotnych nowościach, jakie pojawią się w SingStarze na PlayStation 3. „Naszymi największymi innowacjami na next-genowej platformie są: SingStore, pozwalający graczom tworzyć własne playlisty i ściągać wybrane utwory z sieci oraz My SingStar Online, będący miejscem dla fanów SingStara, w którym mogą oni umieszczać swoje zdjęcia oraz nagrania audio i video„. Producentka najpopularniejszego karaoke w świecie elektronicznej rozrywki wspomniała również o tym, iż nadchodzi nowa era interakcji pomiędzy konsumentami. Tu jako przykłady podała między innymi LittleBigPlanet, PlayStation HOME, czy Second Life.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. SingStar to najlepszy party game ever 🙂

    pewnie 345 to barbie girl i podobne:)

    Uuu, tu sie zdecydowanie zgodzic nie moge. Na plytkach z SingStarami jest kupa dobrej muzyki i choc, co oczywiste, kicz tez sie zdarzy, to do pospiewania w gronie znajomych tez sie on nadaje. Ale jak dla mnie, to SS-y zawsze zawieraly sporo dobrej muzyki, ktorej mozna tez posluchac, a nie tylko powyc w jej rytm do mica 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here