W dodatku te święta mają być dla konsoli Microsoftu najlepsze w historii.Microsoft podał do wiadomości publicznej, że na Starym Kontynencie sprzedało się już ponad 7 milionów konsol Xbox 360, a od samego czerwca tego roku przybyło aż dwa miliony nowych klientów. Wpływ na tak doskonałe wyniki miała przede wszystkim wrześniowa obniżka cen oraz wprowadzenie nowego, 60 gigabajtowego modelu konsoli. Teraz Microsoft szykuje się świąteczny szał zakupowy i zapowiada, że dla ich konsoli to będą najlepsze święta – mimo globalnego kryzysu, który dotyka branżę elektronicznej rozrywki w mniejszym stopniu niż inne gałęzie przemysłu wysokich technologii.

Ofensywa giganta z Redmond rusza także w naszym kraju. Już jutro w radiu i telewizji pojawią się reklamowe spoty Xboksa 360. Kilka dni później poniższą reklamę ujrzymy także w kinach Cinema City w całej Polsce. Kampania ma trwać przez cały miesiąc. Mimo wszystko chyba bardziej podoba się nam reklama drugiej odsłony Resistance – szczególnie ta japońska.


[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

    • Wow! Reklamy w TV i to w Polsce! Miło widzieć, że nasz piękny kraj zaczyna coś znaczyć, jeśli chodzi o elektroniczną rozrywkę ;]

      Przecież już były reklamy Xa w telewizji

  1. Niestety zmienili oryginalny tekst!!! Który brzmi:Jesteś sierotą. Właśnie zamordowano ci siostrę a twojej dziwnej wędrówce przez ten świat towarzyszy półlegalnie założone w Wielkiej Brytanii konto w Xbox Live. I jak by tego było mało wyruszasz na wojnę. . . A w sobotni wieczór M$ zarabia miliony ze zdrapek i mówią sobie, że świat nie jest taki zły Xbox 360 mamy cię w kolorowej rzyci (mimo, że w gruncie rzeczy łamiemy prawa konsumenta !)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here