Słowo, marka Porsche (i Lamborghini) źle kojarzyła się fanom „najbardziej realistycznych” wyścigów dostępnych na konsolach. Producent bardzo szybkich samochodów nie mógł do tej pory porozumieć się ze studiem Polyphony Digital, a miłośnicy elektronicznej rozrywki wciąż musieli czekać na pojawienie się niemieckich aut w grze. W sprawie tej nareszcie zabrał głos sam Kazunori Yamauchi, który przekazał mediom bardzo przyjemną nowinę. Z wywiadu przeprowadzonego przez redakcję Official PlayStatation Magazine (ukaże się w najnowszym wydaniu magazynu) wynika, że „wszyscy” liczący się producenci sportowych samochodów pokażą nam swoje sportowe cacka w pełnej wersji Gran Turismo 5. Tak przynajmniej twierdzi Yamauchi, który pytany o listę aut odpowiada: „prawie wszystkich – nie, wszystkich większych producentów zobaczymy w grze”. A co z nieobecnym dotąd Porsche? Boss Polyphony jego debiut, pojawienie się w grze podsumował jednym słowem – „prawdopodobnie”. Czekamy więc na dalsze dobre wieści ze świata Gran Turismo. Ostatnią odsłonę serii na Valhalli recenzował Andrzej Gutowski. Zobaczcie co Gruby napisał o tym tytule.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Mnie Porsche wyprzedziło kiedyś na autostradzie, jechałem ze 160kmh, ale wydawało mi się to strasznie wolno gdy obok mnie przejechało i znikło za 10s z horyzontu 😀

  2. RUF namiastką porszaków?!!! LOL RUF to są własnie podrasowane „Porszaki”. Oryginałom do RUF’ a daleko. RUF jest tym czym AMG dla Mercedesa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here