Kilka dni temu pisaliśmy, że Randy Pitchford z Gearbox Software na imprezie PAX ujawnił, że jego studio chce nadal zajmować się rozwijaniem serii Duke Nukem i nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w kwestii „Księcia”. Jednocześnie szef „G” dodał, że jego firma jest dumna z tego co osiągnęła z Duke Nukem Forever. O pracach nad nową odsłoną Djuka na razie nie wiemy nic, ale informacje wedle zapewnień Randy'ego P. mają się pojawić niebawem. Tymczasem twórcy chcą się dowiedzieć od was – graczy – co w DNF było super, a co do przysłowiowej „pupy”. Stworzono zatem ankietę w której odpowiemy na przykład czy podobał nam się djukowy humor, na jakiej platformie graliśmy i tak dalej.
Ankietę znajdziecie pod tym adresem.
My zapraszamy do naszej (niezbyt pochlebnej) recenzji Duke Nukem Forever.
.
Pod ankietą szkoda że nie dali możliwości komentarzy. Wystarczyłyby za całą ankietę.
Ale ankieta, niech ich diabli porwą, Ktoś z całą pewnością pracował nad nią cały tydzień. . . :
Jeśli taka ankieta ma na celu poprawę jakości kolejnego wydania „Diuka” to ja od siebie proponuję zatrudnienie jeszcze wróżki z magiczną kulą, aby przepowiadała co umieścić w grze oraz cały sztab polskich urzędników, którzy będą debatować nad jej strukturą (gry, nie wróżki ^^). Z pewnością będzie to wspaniały produkt. . .
Jaki Duke powinien byc, kazdy wie. Chociaz nie. . gracze wiedza, producent robi ankiete i zadaje glupie pytania. Co oni nie czytaja recenzji ?A swoja droga poszli na latwizne, bo liczba komentarzy moglaby ich tak przytloczyc, ze na zrobienie kolejnego Duka potrzebowaliby ze 20 lat.
Z pewnością naczytali się komentów. Ale zdecydowanie łatwiej jest przeprowadzić taką ankietę żeby zdobyć konkretne dane. Poza tym będą to opinie zwykłych graczy, nie krytyków.