Kilka dni temu pisaliśmy, że Randy Pitchford z Gearbox Software na imprezie PAX ujawnił, że jego studio chce nadal zajmować się rozwijaniem serii Duke Nukem i nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w kwestii „Księcia”. Jednocześnie szef „G” dodał, że jego firma jest dumna z tego co osiągnęła z Duke Nukem Forever. O pracach nad nową odsłoną Djuka na razie nie wiemy nic, ale informacje wedle zapewnień Randy’ego P. mają się pojawić niebawem. Tymczasem twórcy chcą się dowiedzieć od was – graczy – co w DNF było super, a co do przysłowiowej „pupy”. Stworzono zatem ankietę w której odpowiemy na przykład czy podobał nam się djukowy humor, na jakiej platformie graliśmy i tak dalej.

Ankietę znajdziecie pod tym adresem.

My zapraszamy do naszej (niezbyt pochlebnej) recenzji Duke Nukem Forever.

.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Jeśli taka ankieta ma na celu poprawę jakości kolejnego wydania „Diuka” to ja od siebie proponuję zatrudnienie jeszcze wróżki z magiczną kulą, aby przepowiadała co umieścić w grze oraz cały sztab polskich urzędników, którzy będą debatować nad jej strukturą (gry, nie wróżki ^^). Z pewnością będzie to wspaniały produkt. . .

  2. Jaki Duke powinien byc, kazdy wie. Chociaz nie. . gracze wiedza, producent robi ankiete i zadaje glupie pytania. Co oni nie czytaja recenzji ?A swoja droga poszli na latwizne, bo liczba komentarzy moglaby ich tak przytloczyc, ze na zrobienie kolejnego Duka potrzebowaliby ze 20 lat.

  3. Z pewnością naczytali się komentów. Ale zdecydowanie łatwiej jest przeprowadzić taką ankietę żeby zdobyć konkretne dane. Poza tym będą to opinie zwykłych graczy, nie krytyków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here