Ostatnio sporo piszemy o drugiej odsłonie Far Cry . Przedstawialiśmy już dwa pierwsze (tu i tu) materiały wideo z wojaży ekipy producenckiej do Kenii. Wspominaliśmy również o wymaganiach sprzętowych tego nietuzinkowego tytułu. Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Ubisoft już planuje dodatki (nie wiadomo czy darmowe) do gry. Dziś natomiast przedstawiamy wspaniałych bohaterów w których przyjdzie nam się wcielić w FC2. Jak zapewne pamiętacie twórcy programu już dawno temu zapowiedzieli, że do wyboru będzie aż dziewięć postaci. Jednak dopiero dziś dzięki redaktorom serwisu VG247 możemy poznać „bandę najemników” która zamieni sielankową Afrykę w prawdziwe piekło. Oto nasza wesoła gromadka:

1: Josip Idromeno. 48 letni Kosowski Albańczyk. Weteran „ludowej armii jugosłowiańskiej” (YPA) i późniejszy partyzant Armii Wyzwolenia Kosowa (KLA)

2: Warren Clyde. 33 letni Amerykanin z Oklahomy. Ochroniarz

3: Marty Alencar. 28 letni Amerykanin brazylijskiego pochodzenia. Były członek korpusu Marines.

4: Xianyong Bai. 24 letni Chińczyk parający się przemytem i szeroko pojętą kontrabandą

5: Frank Bilders. 36 letni Irlandczyk. Były członek IRA, policyjny informator, szmugler

6: Hakim Echebbi. 38 letni Algierczyk. Były porucznik marynarki wojennej.

7: Andre Hyppolite. 40 letni Haitańczyk. Były rebeliant i bojówkarz

8: Quarbani Singh. 45 letni Mauretańczyk. Ochroniarz

9: Paul Ferenc. Lat 34 Izraelczyk. Były sierżant armii izraelskiej (IDF) obecnie przemytnik

I co wy na to? W kogo wcielicie się w drugim Far Cry?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. Ja wybieram:Chuck Norris:. 68 letni strażnik Teksasu. Mial do czynienia z krwia, potem i lzami. Aktualnie sprzedawca w telezakupach.

  2. Wybieram pana Singha ale tak naprawdę to żadna z postaci ie pasuje mi w 100%Tolek Banan. 44 letni Polak. w latach 80 uciekł z Polski do Afryki. Plantator owoców cytrusowych i były szmugler. ;P

  3. Niestety to, że są postaci do wyboru to będzie minus tej gry bo to oznacza, że fabuła na tym ucierpi, bo główna postać będzie małomówna i nie będzie się można z nią do końca utożsamić. Wole wyrazistego jednego bohatera niż 9 średniaków do wyboru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here