Nareszcie dowiedzieliśmy się czegoś konkretnego na temat nowych przygód tytułowych bohaterów. Firmy Io Interactive i Eidos opublikowały krótką notatkę podsumowującą najważniejsze cechy Kane&Lynch 2. Wymienia się wśród nich realistyczną oprawę graficzną mającą przypominać połączenie filmu dokumentalnego i plików wideo pochodzących z ery, w której każdy jest „filmowcem amatorem”.

Zmieni się również mechanika rządząca strzelaninami. Gracz sterując Lynchem ma się zmierzyć z poprawioną sztuczną inteligencją przeciwników, wykorzystać system osłon, do których „przyklejamy się” po wciśnięciu jednego przycisku na kontrolerze czy mieć możliwość wykorzystywania ludzkich tarcz.

Poznaliśmy też fabułę gry. Jedno z zadań wykonywanych przez tytułowych bohaterów ma się zakończyć sprzedażą dużej ilości broni. Transakcja zamienia się jednak w katastrofę, w wyniku której, w pogoń za nimi ruszają praktycznie wszyscy bandyci z Szanghaju.

Sam Lynch osiadł ze swoją dziewczyną w wymienionym przed chwilą mieście. Pieniądze zarabia jako najemnik. Kane, wędrując po całym świecie, ucieka natomiast przed problemami rodzinnymi. Teraz obaj muszą się zmierzyć z zagrażającymi im bandziorami. Brzmi oryginalnie, prawda?

Firma Eidos zdradziła również, że w Kane&Lynch 2 znajdziemy „tryb zręcznościowy” (arcade mode) będący odpowiednikiem Fragille Alliance przeznaczonym dla jednego gracza. W trybie zręcznościowym próbujemy ukraść jak najwięcej pieniędzy, a jednocześnie uciec przed ścigającą nas policją. Bawiąc się w ten sposób kończyć będziemy kolejne etapy o rosnącym poziomie trudności.

Abyśmy nie musieli sobie tego wszystkiego wyobrażać wydawca Kane&Lynch 2 opublikował materiał filmowy, w którym pokazano opisany powyżej Arcade Mode. Klip znajdziecie pod treścią tej wiadomości. Obok niej za chwilę pojawią się też najnowsze grafiki z dzieła Io Interactive.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here