Jedenastego stycznia zobaczymy dodatek do Phantasy Star Universe o podtytule Ambition of the Illuminus. Ten wpadnie zapewne w ręce posiadaczy konsoli PS2 i pecetów. Na Xboxie 360 możemy się nim już bawić od tygodnia o czym rzecz jasna pisaliśmy.

Pod koniec stycznia 2008 do sklepów trafią Ghost Squad, Universe at War oraz NiGHTS: Journey od Dreams. Premierę tych trzech tytułów wyznaczono na 25 stycznia. Kilka dni później sprawdzimy czy Bizarre Creations radzi sobie ze strzelankami równie dobrze co z wyścigami. Oficjalna data premiery The Club to ósmy lutego. W tym samym miesiącu zobaczymy też Condemned 2, Bleach: Shattered Blade oraz Bleach: Blade of Fate.

Posiadacze konsol Nintendo powinni też wyglądać Mario & Sonic at the Olympic Games. Ten tytuł według SEGI zobaczymy „na początku” przyszłego roku. Jak zwykle od elektronicznej rozrywki nie odpoczniemy (i dobrze!). Zapewne nie zdążymy przejść wszystkich rewelacyjnych gier z tego roku a już w sklepach zobaczymy następne potencjalne hity.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Condemned 2 to na pewno coś, na co czekam z utęsknieniem. The Club – z ostrożną ciekawością. Pokemony w stylu Mario czy Sonic mało mnie interesują.

  2. A mnie bardzo ciekawi, jak wypadnie Bleach na Wii. Polaczenie Wii-mote’a z Zanpaktou? Festyniarsko-efekciarskie Ban-Kai’e? Szybkie Shunpo pozwalajace znalezc sie za plecami przeciwnika? Wchodze w to! ^^

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here