Wczoraj donosiliśmy o przełożeniu polskiej premiery dobrze zapowiadającego się Saints Row 2. Dziś wiemy już co dokładnie mogło sprawić, że gra wpadła w poślizg. Niestety są to jej wymagania sprzętowe. Serwis IGN opublikował materiał, z którego wynika, że nawet na porządnym pececie produkcja Volition lubi się „przyciąć”

Nasi zachodni koledzy sprawdzali jej możliwości na maszynie złożonej z takich oto podzespołów: Intel Core2Quad 2.4GHz, 2GB RAM, Nvidia GeForce 8800GTX. Efekt? Saints Row 2 było praktycznie niegrywane. Ilość wyświetlanych klatek na sekundę najczęściej spadała do około siedmiu, a przy pomyślnych wiatrach na krótko rosła do dwudziestu. Oprócz kiepskiej wydajności redakcja IGN zwraca uwagę na inne problemy natury technicznej. Jeśli więc macie zamiar sprawdzić ten tytuł na pecetach, to dobrze będzie poczekać na jakieś łatki. Posiadacze konsol oczywiście nie muszą się przejmować takimi „drobiazgami” Im polecamy naszą recenzję gry. Można ją znaleźć tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. @japko – wciąż sprzęt sporo ponad przeciętną. Jeśli tutaj średnia fps wynosi kilkanaście klatek jednak jest to bardzo mocno przesadzony zestaw wymagań by cieszyć się grą. Jaki sens odpalać gierką na konfigum, który posiada jakiś niewielki % potencjalnie zainteresowanych graczy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here