Jak na razie rozgrywkami w globalnej sieci cieszyć się mogą tylko posiadacze komputerów PC. Wersja na Sony Playstation 3 ma zadebiutować przed świętami Bożego Narodzenia. Najbardziej pokrzywdzeni będą użytkownicy konsoli Microsoftu. Na Xbox 360 UT III pojawi się dopiero w pierwszym kwartale 2008 roku. Polską premierę tego sieciowego przeboju przewidziano na 5 grudnia.

Unreal Tournament III to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Ciekawe jak poradzi sobie z konkurencją. Pecety mają niesamowitego Crysisa, a rozgrywki w usłudze Xbox Live zdominował Masterchief z Halo 3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. no i co z tego, że halo 3 opanowało xboxa jak ktoś sie napala na FPSy to kupi sobie również Unreala i oczywiście dochodzi stały problem, że niby pady nie są przeznaczone do FPSów ale to kwestia przyzwyczajenia heh 😛

  2. Kto ma PS3 nie będzie miał zbytniego wyboru. Osobiście myślałem nad kupnem ale muszę gdzieś ją zobaczyć aby widzieć czy warto. Bo jeśli okaże się że nie warto to po co tracić pieniądze. Aczkolwiek z tego co widziałem to gra lodziomiodzio. Coż nie ma Crysis’a na PS3 ale za to można w UT3 popykać. Chociaż szczerze tyle tego teraz jest i wszystko prawie ma opcję online. Kiedy znaleźć czas aby zagrać chociaż po trochu we wszystkie tytuły które sobie zakupisz(o reszcie nie wspomnę).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here