Z okazji zbliżających się premier gier ArmA 2 i The Conduit ich twórcy pokazali światu po jednym nowym materiale filmowym ze swoich dzieł. Jeśli więc lubicie strzelać na pecetach albo Nintendo Wii, to te pliki wideo powinny was zainteresować.

W przypadku produkcji pecetowej po raz kolejny obejrzymy materiał stylizowany na telewizyjne wiadomości. Ukazano w nim wydarzenia, które doprowadziły do wybuchu wirtualnego konfliktu, w którym weźmie udział gracz. Na pewno warto poświęcić te niecałe dziewięćdziesiąt sekund na zapoznanie się z tym klipem.

Materiał z The Conduit jest jeszcze krótszy (trwa sześćdziesiąt sekund). Plik nazwany D.C. Monumental koncentruje się na walkach w stolicy Ameryki Północnej. Gra, podobnie jak ArmA 2, wygląda nieźle, więc osobom bawiącym się przy Nintendo Wii z czystym sumieniem polecamy ten klip. Przy okazji możecie też napisać czy zamierzacie inwestować w którąkolwiek z tych produkcji. Złapcie za klawiatury i dajcie nam znać.

Aktualizacja: W sieci pojawił się też premierowy zwiastun Transformers: Revenge of the Fallen. Dołożyliśmy go do naszego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here