Za produkcją gry BattleForge stoją panowie ze studia Phenomic, którzy mają na swoim koncie znaną i lubianą serię Spellforce. Jak mówią sami twórcy ich nowa gra to połączenie strategii czasu rzeczywistego, karcianki oraz elementów MMO. BF przenosi gracza do fantastycznego uniwersum w którym nieustanną walkę toczą bogowie i giganci. Naszym zadaniem jest poprowadzenie do walki jednej z czterech armii. Każda z nich jest podporządkowana jednej z mocy: Ognia, Natury, Mrozu i Cienia. Poniżej możecie obejrzeć premierowy zwiastun tej ciekawej produkcji.

Przypominamy, że na naszym serwisie możecie wziąć udział w konkursie BattleForge. Więcej o nagrodach i zasadach zabawy znajdziecie po tym adresem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

 1. Sorry jeśli to głupie pytanie – BF będzie dostępny też na X’a? Czy tylko na PC?Oglądając filmik szkoda mi było tych ziomków w początkowej scenie na murach, wbiegł sobie duży pan i wszystko rozwalił 🙂

 2. Chryste, jakie to kolorowe. . . normalnie to chyba gra z serii Barbie. . . Nie wiem skad pomysl, ze najlepsze sa zarowiaste odcienie teczy. . .

 3. Grałem w bete i powiem ,że gra tylko wygląda jak nowy świerzy pomysł ale w rzeczywistości rozgrywka niewiele różni się od innych strategi ,choć karty są ciekawe i nawet można się w to wciągnąć to pełnej gry nie kupie.

  • Czyli co moda na mroczne klimaty jest czy co? Nikt już nie lubi „kolorów”?

   Moja 3-letnia siostrzenica bardzo lubi kolory.

   • Moja 3-letnia siostrzenica bardzo lubi kolory.

    Tak tak, jaka szkoda, ze nie ma juz czarno-bialych telewizorow, kina niemego a wszystkie bloki nie sa w tym samym szaro-burym kolorze.

    • Tak tak, jaka szkoda, ze nie ma juz czarno-bialych telewizorow, kina niemego a wszystkie bloki nie sa w tym samym szaro-burym kolorze.

     Wszystko ma swoje granice. Taka jarmarczna grafika to zwyczajny obciach i tyle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here