Ostatnio bardzo modne stało się wieszanie psów na studiu Bethesda za to, że zdaniem niektórych zepsuła serię Fallout. My w pamięci mamy jednak bardzo przyzwoite gry tego studia, w których walczyliśmy z „elektronicznymi maszynami do zabijania”. Wspominamy o nich ponieważ pod treścią newsa znajdziecie premierowy materiał filmowy z gry Terminator: Salvation. Ciekawe czy spodoba wam się klimat tego klipu. My jakoś nie możemy się przekonać do produkcji bazującej na filmie, który niebawem wejdzie do kin (choć cieszymy się, że powstaje – może jej autorzy nas czymś zaskoczą). Wszyscy wiemy jak z reguły wyglądają tego typu pozycje. Oby tym razem było inaczej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Na podstawie T3 powstały bodajże 2 gry i obie były kiszki straszne. Tym razem widzę, że będzie lepsza grafika, ale obawiam się ponownie będzie to jakiś średni shooter.

  2. Rozgrywka z GoWa i klimat z Terminatora? Po obejrzeniu trailera na to się zapowiada. . . Mam nadzieję, że nie będzie to kolejny gniot z dobrą licencją ;/

  3. Są gry, które wyznaczają pewien poziom. . . Gears of War, Call of Duty, SW:KOTOR, Star Craft, Diablo. To są takie gry, które wyznaczają kierunek rozwoju. Ale oczywiście są też gry które pokazują gdzie jest dno. Np: „Terminator 3: Bunt Maszyn”. Miejmy nadzieje, że „Terminator: Salvation” będzie miało coś więcej do zaprezentowania niż logo WB na początku:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here