Klip trwa trochę ponad dwie minuty i zobaczymy w nim co potrafi wygenerować silnik gry. Musimy przyznać, że jak na pozycję z gatunku MMO potrafi on bardzo dużo. Spodobała nam się roślinność, płynąca woda (i wodospady), efekty oświetleniowe i tysiąc innych drobiazgów, o których nie będziemy teraz pisać. Najlepiej będzie jeśli sami przejrzycie materiał filmowy, który umieściliśmy na samym końcu tekstu. Na nas zrobił wrażenie. Ciekawe czy spodoba się wam. Szkoda tylko, że premiera Age of Conan znów została przełożona o czym pisaliśmy rano.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. wszystko pięknie tylko szkoda ze ogień jak z dungeon siege 1. . . a tak poza tym to nie podoba mi sie sposób reklamowania gier poprzez wyliczanie efektów graficznych, podobnie jest z crysisem . . . piękna gra tylko szkoda ze nudna. I takich pięknych, beznadziejnych tytułów jest coraz więcej. . . lair, nfs pro street. . . Mam nieodparte wrażenie ze assasin’s creed to tez bedzie prince of persia 3d z ładniejszą graficzką. . . . a nvidia wraz z ATI zacierają ręce. . .

  2. Efekty graficzne na nic jak nie potrafią ich wykorzystać. Postacie sa po prostu okropne 🙁 Ich animacja słaba. Zbroje tragiczne. Co z tego, że piękne krajobrazy . . . i tak przez większość czasu będzie trzeba patrzec na te niby-ludzkie potworki. Gry fantasy wygrywają poprzez wykorzystywanie obcych ras – bardzo ciężko jest zrobić dobrze ludzi w grze – najbrzydsza rasa w WoW . . ludzie 🙁

  3. jedno mnie cieszy ze polska wersja będzie na 100% we wrześniu w końcu dobry mmo będzie pl nie licząc GW który mi sie nie podobał :)oto link potwierdzający ze będzie pl http://www.gram.pl/gra. asp?id=1254Uwaga od moderatora: Edytuj posty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here