Kilka dni temu informowaliśmy was o pierwszym mikrododatku do najnowszej części gry Prince of Persia. Pisaliśmy wtedy, że w Epilogue na pewno zagrają posiadacze konsol Playstation 3 i Xbox 360. Los pecetowej wersji dodatku do niedawna nie był znany. Na jego temat w imieniu firmy Ubisoft wypowiedział się jednak community manager Chris „UbiRazz” Easton. Pracownik francuskiego wydawcy powiedział: „Z powodów biznesowych na pecetach nie zobaczymy żadnych mikrododatków”. Czy w ten sposób po raz kolejny powiedziano nam, że na blaszakach gra zbyt wielu piratów? Oceńcie sami.

O ile pecetowcy na pewno nie będą zadowoleni z naszego newsa, o tyle posiadacze PS3 powinni się z niego cieszyć. Shawn Baxter (pracownik firmy Capcom) na łamach oficjalnego bloga Playstation dość enigmatycznie wypowiedział się na temat mikrododatków do Resident Evil 5. Przedstawiciel japońskiego wydawcy zdradził, że wkrótce na Playstation 3 ujrzymy ekscytujący „nowy content”. Nie wiemy oczywiście czy miał na myśli mikrododatki wydawane na zasadach wyłączności, ale na pewno warto brać pod uwagę taką opcję. Z drugiej strony jednak Baxter mógł myśleć o nowościach z Domu Playstation, o których pisaliśmy wczoraj.

Wkrótce powinniśmy wiedzieć coś nowego na ten temat. Jak zawsze zachęcamy was więc do wypatrywania naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. a ja z powodów niebiznesowych nie kupię żadnej gry na konsolę od żabojadzkich murwich synów :Pa nad grami na pc od nich zastanowię się więcej niż pięć razy. . .

  2. W takich chwilach zaczynam lżej oddychać, mając gdzieś w podświadomości fakt, że w domu stoi u mnie Xbox 360. Posiadanie konsoli potrafi naprawdę zaoszczędzić człowiekowi nerwów. . . Żadnych problemów z konfiguracją sprzętu, mniejsza skala piractwa, a dzięki temu i większa pewność co do DLC 😉

  3. Mi sie podobal pierwszy Prince. Pozniejsze odslony juz zupelnie do mnie nie przemawialy. Nie mialy klimatu i takiej atmosfery terroru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here