Swoimi produkcjami fanów komiksu zauroczyć chciał nie tylko Midway. Na konwencie komiksu w San Diego pojawił się również Ubisoft, który pokazał kolejną odsłonę uwielbianego przez graczy Prince of Persia. W kolejnej części serii zmieni się bardzo wiele rzeczy, do których już zdążyliśmy się przyzwyczaić. O najważniejszych zmianach pisaliśmy już kilkukrotnie. Zerknijcie więc do tego newsa albo przenieście się tutaj, by poczytać o nowościach. W dzisiejszym newsie zaprezentujemy wam natomiast najnowszy gameplay z tego tytułu. Klip umieszczony przez nas pod treścią newsa trwa prawie dwie minuty. Bez problemu możemy więc przyjrzeć się wyczynom Księcia. Po zaznajomieniu się z materiałem jak zawsze prosimy was o przelanie swoich myśli na elektroniczny papier. Czekacie na Prince of Persia? Podoba wam się to, co pokazuje Ubisoft? Napiszcie o tym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Mimo, że widziałem filmik wcześniej z E3. . . po gameplay’u zmieniłem zdanie o nowym PoP-ie – na lepsze oczywiście. Mimo, że walka za bardzo przypomina wszelkie Devil May Cry, to chociaż w tym przypadku wygląda to nader efektownie i przede wszystkim „naturalnie płynnie”. 🙂 Więc moja największa obawa, co do tego tytułu, zniknęła. Jedna z gier Ubisoftu na które będę czekał z niecierpliwością.

  2. A u mnie obawa o fabułe nie zniknęła. Bo walka to nie wszystko co w takich grach jest najważniejsze. Jak nie wyciągną wniosków z AC i znowu zaserwują piekną (wiadomo że dobrze), długą (to też) i schematyczną (to niekoniecznie) rozgrywkę to znowu obejrzą przy swoim tytule conajwyżej 8/10 (dla mnie to mało jak na tak głosny tytuł).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here