Devil May Cry nie wygląda jeszcze tak, jakbyśmy sobie tego życzyli, ale na pewno widać potencjał w nowej odsłonie kultowej zręcznościówki. Będzie gorąco!

Stało się. Nie tak dawno pisaliśmy o plotce, według której nowy PoP miałby ukazać się na konsoli nowej generacji Nintendo Wii. Dzisiaj natomiast wiemy już na pewno, że słowo stało się ciałem. „Mogę tylko potwierdzić, że kolejna część przygód Księcia zawita na Nintendo Wii i jest jednym z wielu tytułów jakie nasza firma przygotowuje dla tej konsoli” – przyznał rzecznik prasowy francuskiego wydawcy.

Pojawienie się PoP-a na liście wydawniczej Nintendo Wii, to bez wątpienia świetna wiadomość. Ostatnie gry z serii okazały się doskonałymi platformówkami z elementami akcji i z miejsca urzekły graczy na całym świecie. Co ciekawe, na dzień dzisiejszy Ubisoft nie zapowiedziało jeszcze tej gry na pozostałe platformy. Czyżby szykował się kolejny exclusive dla nowej maszyny Nintendo? Raczej nie, bo Ubisoft słynie z produkcji tytułów multiplatformowych. Ale pomarzyć można.

Ubisoft jest w tej chwili najprężniejszym wydawcą, wspierającym Nintendo Wii. Już teraz wiemy o ośmiu projektach firmy, a wypowiedź rzecznika prasowego wskazuje na kolejne niespodzianki. Trzymajcie kciuki, żeby jednym ze zmierzających na Wii tytułów okazał się Assassin’s Creed.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here