Na temat trzeciej części gry wypowiedział się game director Cory Barlog. W swoim oficjalnym blogu mówi on, że prace nad trzecią częścią trylogii przeznaczoną dla Playstation 3 jeszcze się nie rozpoczęły.

Jeśli rozpoczniemy prace nad GOW3 możecie być pewni, że kiedy tylko będę mógł, będę o tym krzyczał z całej siły ze szczytu największych gór, kiedy tylko dostanę na to pozwolenie. Do tego czasu skupię się na pracach nad moim nowym dziełem z gatunku RPG (A Family Ties game). Ten tytuł będzie niesamowity. Na tyle niesamowity, że przekroczy granice niesamowitości i stanie się czymś całkowicie odmiennym” – mówi Barlog.

Powoli robi się wokół gry jeszcze większe zamieszanie niż wokół Final Fantasy na Xboxie 360. Jedno jest pewne – gra na pewno powstanie. Nikt o zdrowych zmysłach nie zarzyna kury znoszącej złote jajka. Kiedy tylko dowiemy się czegoś nowego w tym temacie damy wam znać. W międzyczasie możemy jedynie plotkować na temat trzeciej części przygód Kratosa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Tak to jest pewne. Narazie chłopaki dają se spokój i przeliczają kase z GoW II, bo sprzedała sie w niebywałym nakładzie, a teraz jeszcze GoW na PSP. Spokojnie miejmy nadzieje, że wyjdzie jeszcze w 2008 roku. Narazie trzeba stworzyć nowy silnik już do innej konsoli będą go poprawiać i premiera znów sie pewnie przełoży. A pięć milionów ludzi czeka na dokładniejsze informacje, a ja moge szczerze im powiedzieć, ze najbliższych informacji mogą oczekiwać w nawet na końcu 2007, a na początku 2008 roku. (Pozdro dla fanów giery!)

  2. No tak. Troszkę kiepsko byłoby gdyby GOW zakończyło się na drugiej części. Bo choć takie zakończenie jakie jest w drugiej części rzeczywiście mogłoby być tym ostatecznym, to studio Santa Monica na pewno chce rozwiać wszelkie wątpliwości które pozostawił sequel. A jest ich sporo 😉 A Kratos na pewno dorwie Zeusa. 😀

  3. god_of_war Nikt nie tworzy, nikt nie bedzie tworzył i nigdy nie wyjdzie bo nikomu nie chce się tracic na nią czasu bo kratos zabił już wszystkich bogów. Teraz wymyślają jak przeniósł sie do egiptu i sklepał Ramzesa. W GoW4 głównym bossem będzie jack sparrow, a ty klepiesz go razem ze spider-manem. W 5 części nadlatuje batman, który pomaga ci zabić dziewczynke z Ringa. W dodatku dziewczynka z Ringa scali sie(vide dragon ball) z dziewczynką z Klątwy, a na pomoc w klepaniu ich wyruszy Ci z pomocą sam Songo. Nie wiadomo jaki będzie koniec, zależy ile postaci zostało do wyklepania(a zostało wielu. . . ). PS W 14 części GoW klepiesz sie z Terminatorem. Wyjdzie ona na PS8. PS 2 Pozdro dla fanów i życzę miłej gry(a będzie jej sporo).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here