Na temat ewenatualnej pecetowej konwersji popularnych wyścigów wypowiedzili się ich twórcy Bizarre Creations. Redaktorzy serwisu Computer and Video Games pytali ich o możliwość przeniesienia tej franczyzy na komputery osobosite. W odpowiedzi usłyszeli: „To w zasadzie pytanie, które należy skierować do Microsoftu, nie do Bizarre. Nasze wewnętrzne narzędzie, technologie, działają w oparciu o różne platformy, również pecety, więc z całą pewnością możemy coś takiego zrobić”.

Pozostaje więc czekać aż firma z Redmond przeprowadzi odpowiednie badania, analizy rynku, z których dowie się czy i ile dolarów można zarobić na tego typu działaniu. Podpowiemy, że zapewne całkiem dużo. Jeśli jeszcze dołożą do tego Forza Motorsport 2 to pecetowi wielbiciele wyścigów powinni być zadowoleni. Póki co oba tytuły pozostają w sferze marzeń posiadaczy komputerów osobistych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Bedzie odwrotnie – nie tyle bedzie PGR na Pecety co raczej to pecety nagna sie i stana sie kompatybilne z XBoxem. Live – PC & Xbox Pady X360 – PC & XboxJuz slychac glosy o nastepcy Visty – ide o zaklad ze w dziedzinie gier bedzie kompatybilna z Xboxem. Cos na zasadzie – góra przyjdzie do Mahometa. . .

  2. Jak PGR wyjdzie na pc-ty to bedzie wręcz zajebi***e. . . Gra którą chciałem się poszczycić przed wszystkimi będzei na pc no ładnie w takim razie po co kupowałem X jak mogłem dołożyć do kompa i grać w te same gry. . .

  3. ALbertos – zanim wyjdzie to sie zdazysz poszczycic. To tylko zapowiedz – poza tym w newsie jest MOŻE – a nie pojawi sie w sklepach 1 wrzesnia. Spoko – na Xboxie nie stracisz 😉

  4. Jak PGR wyjdzie na pc-ty to bedzie wręcz zajebi***e. . . Gra którą chciałem się poszczycić przed wszystkimi będzei na pc no ładnie w takim razie po co kupowałem X jak mogłem dołożyć do kompa i grać w te same gry. . .

    Szczególnie w Mass Effect, Halo 3 (ok to akurat wyjdzie na pecety), The Darkness, Forza 2, Dead Rising. Dużo jeszcze można wymienić tytułów. Zresztą jeśli kupujesz konsolę nie dla własnej przyjemności a żeby się chwalić przed innymi to dobrze Ci tak 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here