Poniżej możecie obejrzeć nowy, ciekawy filmowy materiał dotyczący gry Star Wars: The Force Unleashed w wersji na konsolę Nintendo Wii. W ponad sześciominutowej prezentacji producent programu pan Cameron Suey opowie o grze, sterowaniu za pomocą kontrolerów (Wiimote odpowiada za miecz świetlny, a Nunchuk za Moc Jedi). Dowiemy się również, że uczeń słynnego Lorda Vadera już na początku zabawy będzie bardzo potężnym wojownikiem. Suey opowiada też o jednym z ekskluzywnych dla konsoli Wii trybów rozgrywki – „duel” zapewni zabawę dwóm graczom, którzy będą mieli do wyboru aż 27 postaci znanych z uniwersum Gwiezdnych Wojen – będziemy mogli wcielić się między innymi w Obi-Wan Kenobiego, Anakina Skywalkera itd. Największe wrażenie robi jednak walka naszego bohatera z AT-ST. Uczeń Vadera przerabia tę potężną maszynkę na złom! No, ale to już musicie zobaczyć na własne oczy.

Fabuła nowej gry SW rozgrywa się między trzecim, a czwartym epizodem sagi George’a Lucasa. Wcielamy się w „tajnego” ucznia Dartha Vadera. Nasz bohater, niezwykle biegły w sztukach Ciemnej Strony Mocy zwiedzi między innymi znaną fanom Gwiezdnych Wojen planetę Kashyyyk i świat-złomowisko Raxus Prime.

Star Wars: The Force Unleashed pojawi się na europejskim rynku już 19 września. W grę zagrają posiadacze konsol Xbox 360, Playstation 3, PS2, PSP, Nintendo Wii i DS.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Zapowiada się ciekawie ale póki co się wstrzymam. Cena 260pln (jak przystało na gwiezdne wojny) jest z kosmosu. Poczekam na jakieś używki które powinny się pojawić na aukcjach za jakiś czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here