Informacje na temat kolekcjonerskiego wydania Halo Wars zostały opublikowane na oficjalnym blogu Microsoftu – Gamerscore. Z tekstu dowiadujemy się, że bogatsze wydanie produkcji studia Ensemble zostało wycenione na 79,99$ (zwykła wersja 59,99$).

Po uszczupleniu naszego konta o tę kwotę otrzymamy eleganckie pudełko w którym znajdziemy kilka atrakcyjnych drobiazgów. Jednym z nich jest komiks Halo Wars: Genesis wprowadzający nas w świat gry. Dowiemy się z niego między innymi jak wyglądała pierwsza kampania ludzkich sił zbrojnych przeciwko armii Covenantów. Osoby, które nabędą tę wersję Halo Wars jako pierwsze wypróbują także trzy nowe mapy do Halo 3. Są to plansze nazwane Assembly, Sandbox i Orbital. Otrzymamy także specjalny pojazd do wykorzystania w trakcie zabawy – Honor Guard Wraith – sześć tzw. Leader Cards oraz naszywkę Spirit of Fire. I to już prawie wszystko. Część amerykańskich sklepów udostępnia jeszcze specjalną wersję pojazdu Warthog ozdobionego „tatuażami” przedstawiającymi piekielny ogień (to auto, które masowo podrabiali znani producenci tacy jak Jeep czy twórcy Hummera). Aby móc wykorzystać tę jednostkę w grze trzeba jednak złożyć pre-order na Halo Wars w sklepach biorących udział w promocji.

Wygląda więc na to, że kolekcjonerska edycja Halo Wars spodoba się największym fanom uniwersum stworzonego przez studio Bungie. My chętnie byśmy przeczytali dołączony do niej komiks. Cała reszta dodatków jakoś specjalnie nas nie zainteresowała. Ciekawe czy spodobają się wam – dajcie nam znać czy zamierzacie dołożyć te kilka groszy do bogatszego wydania gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here