Rodzimy oddział firmy Sony poinformował graczy o zbliżającej się premierze produkcji z serii PSP Essentials, o których na Valhalli pisaliśmy kilka dni temu. Już 4 czerwca w sklepach powinniśmy znaleźć dwadzieścia gier wycenionych na 39 złotych (za sztukę). Cena jest więc bardzo atrakcyjna. Na pewno jednak zastanawiacie się, co konkretnie dostaniemy za takie pieniądze. W pierwszej partii Essentials znajdziemy następujące produkcje:

Daxter™ (platformowa)
Everybody's Golf™ (sportowa)
LocoRoco™(platformowa)
Medievil Resurrection (akcja/przygoda)
Pursuit Force™ (akcja)
Ratchet & ClankŸ: Size Matters™ (platformowa)
Secret Agent Clank™ (platformowa)
WipEoutŸPulse (wyścigi)
Patapon™2 (przygodowa)
Buzz!Ÿ Master Quiz (quiz)
EA SPORTS™ FIFA 09 (sportowa)
Fight Night Round 3 (sportowa)
Sims™2 (symulator)
Harry Potter i Czara Ognia™ (przygodowa/platformowa)
Burnout™Legends (wyścigi)
Ben 10 Alien Force™ (akcja)
NARUTO: Ultimate Ninja Heroes 2 (akcja)
Cloudy with a Chance of Meatballs™ (akcja)
F1 2009™ (wyścigi)
Spongebob Yellow Avenger (platformowa)

Jak widzicie kilka tytułów, jak chociażby Patapon 2 czy WipEout Pulse, to produkcje, których za takie pieniądze po prostu nie powinno się przegapić. To samo myśli zresztą przedstawicielka SCEP Agnieszka Pilichowska, która powiedziała kilka słów z okazji zbliżającej się premiery Essentials: „To wyjątkowa oferta, dla wszystkich posiadaczy PSP. Każdy z nich ma szansę kupienia najlepszych gier w bardzo atrakcyjnych cenach. W połączeniu z innymi możliwościami PSP, jak odtwarzanie muzyki, filmów, prowadzenie czatu, staje się ona naprawdę atrakcyjnym wyborem w dziedzinie przenośnej rozrywki, zwłaszcza dla młodych i początkujących graczy.”.

Za trzy miesiące w sklepach powinniśmy zobaczyć kolejne tytuły z tej serii wydawniczej. Warto przy okazji nadmienić, że premiera Essentials została połączona z wynalezieniem nowych gatunków gier. W informacji prasowej, która dziś wylądowała w naszej skrzynce, Sony wymienia między innymi takie: pościgi samochodowe, uczniowskie czary czy skakanie po planetach. Ciekawe.

Więcej informacji na www.eu.playstation.com.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here