Ta pozycja jest swojego rodzaju ciekawostką. Donosi o niej serwis Shacknews, który twierdzi, iż pozycja ta jest zmodyfikowanym Quake 3. Zanim jednak zaczniecie ziewać doczytajcie do końca. Tytuł ten będzie działał w oknie waszej przeglądarki internetowej (zarówno na komputerach PC jak i Macintosh). Najważniejsze jednak jest to, że będzie całkowicie darmowy. Pieniądze potrzebne na jego stworzenie zebrano z reklam. Gratulujemy id Software pomysłu. Podejrzewamy, że wielu z was skusi się na parę deathmatchy kiedy szef nie będzie patrzył.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. IMHO bardzo możliwie, że będzie to w Javie. Hmmm. . . Opera w Wii ma Java’e? :>Java od dawna daje możliwość korzystania z OpenGL, no i komputery są już dzisiaj dość szybkie a oni pewnie odrobinę okroją już wiekowy silnik Quake’a 3, więc czemu nie?

    • IMHO bardzo możliwie, że będzie to w Javie. Hmmm. . . Opera w Wii ma Java’e? :>Java od dawna daje możliwość korzystania z OpenGL, no i komputery są już dzisiaj dość szybkie a oni pewnie odrobinę okroją już wiekowy silnik Quake’a 3, więc czemu nie?

      pisanie nowoczesnych gier w javie nie ejst problemem. . (vide Call of Juarez ) klopotem jest wielkosc kodu. .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here