Nowe gry od id Software zawsze wzbudzały poruszenie. Ilekroć John Carmack i spółka pokazywali światu swój nowy projekt było to ogromne wydarzenie. Nie inaczej jest w przypadku Rage – nowego shootera, opartego na rewelacyjnym i rewolucyjnym (jak mówią sami twórcy) silniku graficznym id Tech 5. O tej produkcji wiemy już od pewnego czasu. Ma pojawić się na platformie PC oraz konsolach Xbox 360 i Playstation 3. Postapokaliptyczny klimat tej produkcji od razu przywodzą na myśl Mad Max i oczywiście Fallouta. Poniżej możecie obejrzeć kolejny materiał wideo z najnowszej gry od id. Szkoda, że taki krótki, ale trzeba przyznać, że robi spore wrażenie – pustynny krajobraz, osada i bar. Miejmy nadzieję, że pod względem fabularnym Rage dorówna stronie technicznej.

Trochę nawet szkoda, że nie jest to zwiastun trzeciego Fallouta tylko „zwykłej” strzelaniny First Person Shooter.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Dokladnie, szkoda ze Fallout 3 nie przypomina klimatami starych falloutow (poza sciezka dzwiekowa). Za to Rage oddaje klimat fallouta wrecz idealnie. Przeciwnicy w zbroi zrobionej z opon samochodowych na plecach po prostu doskonali 🙂

  2. Co tutaj dużo mówić. Id Software znowu pozamiata. Szkoda tylko, że przeszli do EA. Mam nadzieję, że komu jak komu, ale id uda się zachować niezależność. Artystyczną chociaż!

  3. cujo – zmienili tylko wydawce gry – to akurat nie jest żadne pogorszenie moim zdaniem. Póki EA nie jest właścicielem IdS nie ma mowy o produkcie seryjnym pod publikę. EA nie będzie naciskać na kolejne produkcje i przyspieszenie prac bo wiedza ze IdS się wypnie i na nich jak będą zbyt do przodu, a taka markę szkoda tracić z katalogu wydawniczego. No i jeszcze taka wątpliwość zawarta w sondzie. Skoro gra ma iść na Xboxie 360 co ma 2 lata to dlaczego ma nie ruszyć na PC co ma jeden rok? Niezależnie od tego co się mówi to nowe platformy PC są na pewno wydajniejsze. I skoro da się zoptymalizować grę na starszego X’a to da się i na nowszego PC – pytanie tylko czy się komuś zechce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here