Red Alert 3 jest jedną z kilku gier, które kilka bądź kilkanaście miesięcy po premierze na jednej z konkurencyjnych platform, zostały albo zostaną wydane na sprzęcie Sony. Takimi tytułami są też Alone in the Dark, Bioshock czy Eternal Sonata, na którą wciąż czekamy. Każda z tych gier jest jednak w jakiś sposób ulepszona w stosunku do swej oryginalnej wersji. Będzie tak i z dziełem Electronic Arts.

Red Alert 3, o którym najpierw plotkowaliśmy, by chwilę później donieść o jego śmierci, a następnie go wskrzesić zostanie na Playstation 3 wydany w wersji Ultimate. Spostrzegawczy internauci zauważyli obecność Command&Conquer: Red Alert 3 Ultimate Edition w internetowym sklepie Electronic Arts. I choć pozycja ta została już usunięta z katalogu, to wiemy, że zostanie ona wzbogacona o dodatkowe materiały wideo oraz mapy. Te pierwsze zachwalane były w następujący sposób: „Rozkoszuj się swoimi ulubionymi utworami ze ścieżki dźwiękowej i naucz się taktyki dzięki wideo encyklopedii zawierającej profile jednostek. Obejrzyj kobiety RA3 rozgrzewające się przed kamerami w „Girls of RA3” – wszystko to w HD Blu-ray tylko n aPS3!

Czy po takiej reklamie kupisz grę na Playstation 3? Koniecznie daj nam znać. Niezdecydowanych odsyłamy do naszej recenzji pecetowej wersji gry. Znajdziecie ją tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here