W trwającym niecałe trzy minuty klipie zobaczymy znak firmowy gier z serii Command&Conquer czyli czerstwawe przerywniki filmowe, w których występują gwiazdy i gwiazdeczki z Hollywood. Zwiastun składa się także z kilku scen ukazujących gameplay z Red Alert 3. Materiał opowiada o stronach biorących udział w konflikcie i o tym jak do niego doszło. Osoby, które nie znają poprzednich części gry zachęcamy więc do obejrzenia tego pliku wideo. Pozostałym graczom również go polecamy, choć jego youtube’owa jakość pozostawia wiele do życzenia. Starym zwyczajem materiał filmowy umieściliśmy pod treścią newsa. Jeśli macie parę minut wolnego czasu, to zachęcamy was do zostawienia po sobie śladu na Valhalli. Napiszcie czy czekacie na tę produkcję i czy graliście w jej poprzednie części.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

    • Red Alert 3 ma tylko jedną zaletę w porównaniu ze StarCraftem 2 – w skończonym czasie pojawi się w sklepach.

      Mylisz sie zupełnie. . . Widać nigdy nie grałeś w RA.

  1. Zawsze lubiłem RTSy, ale nigdy nie mialem na nie czasu. Ostatni RED ALERT w jakiego grałem to była część pierwsza 🙂 Resztę pozycji posiadam, ale jeszcze w nie nie grałem. Zwyczajnie zawsze wole najpierw skończyć wyscigi/FPP/TPP zanim usiade do RTS. I nigdy mi sie nie udaje bo ciagle wychodzą nowe FPP/TPP. Zapewne tego tez zakupie i bedzie sie kurzył obok starszych braci, czekając na dłuższą przerwę w dostawie FPP/TPP na rynek. Ale zawsze sobie powtarzam – OBY DO EMERYTURY!!!

  2. grałem w pierwsze rad alert na starym kompie 09 listopada 1996 miał to wtedy dość pokaźne wymagania ale rts na tamte czasy był zaj*****ynośnik: 2 CDRozsądne wymagania sprzętowe:Pentium 166MHz, 32MB RAM.

  3. Ja grałem (i ukończyłem nie raz!) RA1 na 486 SX (50 MHz), 8 MB RAM i uber-wydajnej graficzce z 512 kB pamięci, więc o co chodzi z wymaganiami RA1? ;)Co do trójeczki to oczywiście czekam na nią z niecierpliwością, choć podobnie jak lukejadi nie mam czasu grać w RTS-y. Chętnie za to wypróbuję ewentualne demko. Wie ktoś może czy na X0 jest już dostępne?

  4. Zdaje mi się, że grałem w jakąś część na PS1, tylko nie pamiętam w jaką:P Wiem, że gierka była wypas:D Czekam na trójkę:D Mam nadzieje, że i ta część będzie bombastyczna:P

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here