Miłą niespodziankę dla graczy przyszykowali ludzie z Gwiazdy Rocka. Zdradzili oni, że osoby, które kupią grę Red Dead Redemption, już w czerwcu będą mogły pobrać darmowy mikrododatek do tej pozycji. DLC otrzymało nazwę The Outlaws to the End Co-op Mission Pack. W dodatku znalazło się sześć misji dla trybu kooperacji, w które jednocześnie grać może nawet czterech rewolwerowców. W tym samym dodatku umieszczono również „nagrody multiplayer” oraz osiągnięcia czy jak kto woli trofea.

Studio Rockstar ujawniło nazwy trzech z sześciu map z tego DLC. Są to Walton’s Gold (ładujemy górniczy wózek złotem i uciekamy z kopalni zanim ta wybuchnie), Ammunition (atak na meksykańską fortecę) oraz The River (spływ tratwą w dół rzeki połączony z atakiem na pozycje wroga).

Zapowiada się nieźle, prawda? I do tego jest darmowe. Dzięki Rockstar.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Pewnie cała ta zawartość była w grze ale postanowili trochę pokombinować co by strzelić sobie trochę darmowej reklamy w stylu: „Patrzcie jacy jesteśmy dobrzy dla was. Inni kazaliby sobie za takie coś płacić ciężkie pieniądze a my wam to damy ZA DARMO !” i „jesteśmy inni niż ta cała reszta niedobrych dla graczy firm” ;)Darmowy dlc to oczywiście plus, mimo wszystko 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here