Dosłownie parę dni temu pisaliśmyo planach francuskiego Ubisoftu. Wydawca zapowiedział kolejną odsłonę serii Ghost Recon, ale w naszym tekście znaleźć można także kilka słów na temat Red Steel 2. Twórcy tej produkcji twierdzą, że nie będzie ona w ogóle przypominała pierwszej odsłony gry, która niezbyt nam się spodobała (recenzję przeczytacie tutaj). Tytuł ten wykorzystywać będzie technologię MotionPlus. Deweloperzy szukają ciekawych rozwiązań wykorzystujących możliwości ulepszonego kontrolera. W tej chwili zdradzono tylko, że MotionPlus umożliwiło odejście od strzelania na rzecz większej ilości walki przy użyciu broni białej.

W trakcie zabawy na pewno kilka razy odwiedzimy te same lokacje, ale dzięki zdobywanym w grze umiejętnościom odkryjemy i zbadamy niedostępne wcześniej części poszczególnych etapów. Zdradzono też, że w Red Steel 2 pojawi się sporo kombosów, finiszerów i ukrytych przedmiotów. Gracz może brać udział w wielu różnych misjach pobocznych. I to już wszystko co powiedzieli twórcy tej pozycji. My uzupełniamy ich słowa pierwszym materiałem filmowym promującym grę. Powinniście go już widzieć pod treścią naszego newsa. Dajcie znać czy się wam spodobał.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. No i juz wiadomo ze bedzie to kolejny must have na Wii 🙂 Dzieki Wii Motion Plus w koncu bedzie mozna powalczyc bronia biala w czasie rzeczywistym. Licze na to ze juz wkrotce pojawia sie kolejne gierki wykorzystujace ten patencik – wszelkie slashery mile widziane!!!

  2. mi się podoba miejsce akcji i wszystko co z nim związane. takie stylowe połączenie japonii z dzikim zachodem – mało realistyczne co prawda, ale prezentuje się ciekawie. do tego katana wspierana coltem – cacy! oby tylko walka na katany wymagała czegoś więcej od bezmyślnego wywijania wiilotem z przedłużeniem we wszystkie możliwe strony w celu powalenia przeciwnika, a będzie naprawdę dobrze. 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here