Najpierw zachęcamy was jednak do sprawdzenia klipu, umieszczonego przez nas pod treścią newsa. Trwa on nieco ponad trzy minuty i pozwala nam zapoznać się z kilkoma fragmentami gry. Całość wygląda bardzo ciekawie. Jeśli wciąż się zastanawiacie czy warto wydać oszczędności na Resident Evil 5, to ten materiał filmowy powinien wam pomóc podjąć decyzję w tej sprawie.

Na koniec newsa trochę poplotkujemy. W pliku wideo opublikowanym w Eurogamer TV, producent nowego Resident (Masachika Kawata) zdradza, że chciałby stworzyć grę z tej serii na stacjonarnej konsoli Wielkiego N. „Osobiście chciałbym stworzyć coś z rodziny Resident Evil na Wii. W tej chwili nie wiem jeszcze nic na ten temat ponieważ ciągle pracowaliśmy nad RE5. Przyglądajcie się jednak uważnie grze” – mówił producent.

Czy możemy się więc spodziewać czegoś nowego na Wii? Naszym zdaniem tak. Konsola wciąż sprzedaje się bardzo dobrze i na pewno wielu jej posiadaczy sięgnęłoby po taką produkcję. Póki co musimy jednak zastosować się do wskazówek Kawaty i po prostu obserwować rozwój wydarzeń. Możecie być jednak pewni, że o wszystkich ciekawostkach napiszemy na Valhalli. Wypatrujcie naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here