Poniżej możecie znaleźć materiał filmowy z drugiego Resistance. Wspominaliśmy już o niecodziennym pomyśle marketingowym – witrynie Projektu Abraham, która ma przybliżyć graczom świat „R” oraz przede wszystkim zachęcić do zakupu kolejnej odsłony programu. No, ale ile można oglądać materiały filmowe z uroczą doktor Cassie Aklin w którą wcieliła się Kate Sackhoff (znana z serialu Battlestar Galactica). Dziś możecie zobaczyć wideo materiał z Resistance 2. Jakość filmu nie jest najlepsza, ale to nie powinno odstraszyć wszystkich tych, którzy czekają na jesienną premierę drugiej odsłony hitu od Insomaniac Games

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Na podstawie filmu o tak słabej jakości nie jesteśmy w stanie określić jakości samej grafiki właściwej gry (tu kłaniają się chociażby screenshoty, jeśli chodzi o animację – poprzednie filmiki). Można jednak stwierdzić, iż jak na betę gra wygląda całkiem nieźle, Insomaniac zajmuje się już jedynie ostatnimi szlifami i gra na pewno nie zaliczy żadnej „obsuwy”. A jaki będzie efekt końcowy – przekonamy się już niedługo.

  2. Ja wiem, nadeszły nowe czasy, FPS króluje teraz na konsolach, wszystko się zmienia itd. , ale jak jakoś nie mogę strawić tego absolutnego braku płynności podczas rozgrywki na gałkach. Każdy ruch, każde przycelowanie jest szarpane jak gacie listonosza przez przysłowiowego burka. Nawet na filmiku tak słabej jakości razi to jak diabli. Brak dynamiki, płynności, szybkiej rozgrywki, obrotów za plecy itp. Wszystko powolne i mulaste. Nie wiem, pewnie jestem jednym z nielicznych, którzy po wsze chyba wieki będą twierdzić, że FPS po prostu nie nadają się do rozgrywki na pada i nie chodzi już o to, ze ja mam palce z drewna. Sterowanie FPS’em na padzie to jak gra w przygodówkę na kierownicy. Te dwie rzeczy do siebie nie pasują i nie zmienia tego nawet niegdysiejsze wywody Malacar’a, że niby tak jest bardziej realistycznie, bo nie możesz trafić celnie w nic dookoła. Pad nie został stworzony z myślą, że kiedykolwiek będzie się na nim grało w FPS.

    • Ja wiem, nadeszły nowe czasy, FPS króluje teraz na konsolach, wszystko się zmienia itd. , ale jak jakoś nie mogę strawić tego absolutnego braku płynności podczas rozgrywki na gałkach. Każdy ruch, każde przycelowanie jest szarpane jak gacie listonosza przez przysłowiowego burka. Nawet na filmiku tak słabej jakości razi to jak diabli. Brak dynamiki, płynności, szybkiej rozgrywki, obrotów za plecy itp. Wszystko powolne i mulaste. Nie wiem, pewnie jestem jednym z nielicznych, którzy po wsze chyba wieki będą twierdzić, że FPS po prostu nie nadają się do rozgrywki na pada i nie chodzi już o to, ze ja mam palce z drewna. Sterowanie FPS’em na padzie to jak gra w przygodówkę na kierownicy. Te dwie rzeczy do siebie nie pasują i nie zmienia tego nawet niegdysiejsze wywody Malacar’a, że niby tak jest bardziej realistycznie, bo nie możesz trafić celnie w nic dookoła. Pad nie został stworzony z myślą, że kiedykolwiek będzie się na nim grało w FPS.

      Gadasz głupoty i to przez pryzmat swoich drewnianych palców. Wolanty (?) na padzie MS do Xbox’a są bardzo dobrze przystosowane do grania w fps. Rozgrywka jest dynamiczna, obroty o 180 stopni to nic trudnego, kwestia mocniejszego odchylenia gałki i tyle. digital_carmac – myślę, że w Twoim przypadku zabrakło cierpliwości do pogłębienia sztuki operowania tym urządzeniem i teraz po prostu dorabiasz do tego teorie, że na padzie się nie da. Zapraszam na serwery Halo 3 lub Call of Duty 4 to zobaczysz jak dynamiczna rozgrywka jest możliwa na padach.

  3. A moim zdaniem te trudne celowanie jest dobre ponieważ może broń powinna być za cieżka no i bohater gry nie ,może utrzymać jej sztywno. A w FPS na padzie bezproblemu gram w strzelanki a czasami lepiej niż na klawiaturze poprostu jestem konsolowcem. A filmik który tutaj jest nie chciał mi odpalić ale wszedłem na http://www.gametrailers. com i odrazu odpalił ale żeczywiście nie ma nic nowego myślałem ,że będzie bardziej dynamiczy ale nic gra na pewno będzie wymiatać ponieważ grałem w jedynkę i była super.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here