Piszemy o nich już trzeci raz w ciągu ostatnich kilku dni. Pierwszy raz o stronie, blogu wspominaliśmy przy okazji pojawienia się kolejnej plotki na temat L.A. Noire. Później ci sami ludzie pisali o nowej trylogii Prince of Persia. Dziś natomiast możemy się dowiedzieć, że w produkcji jest już Resistance: Fall of Man 2. Ten fakt jakoś specjalnie nas nie dziwi. Gra będąca tytułem startowym na Playstation 3 została ciepło przyjęta. Pojawienia się jej kontynuacji możemy więc być praktycznie pewni. Skąd jednak blog bierze pozostałe informacje na jej temat? Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale.

Surferzy wiedzą natomiast, że Fall of Man 2 przeniesie nas do Ameryki Północnej. Tym razem to właśnie tam rozpoczyna się nowa inwazja kosmitów. W grze zobaczyć mamy między innymi San Francisco i Chicago. Na ekranie ujrzymy również Nathana Hale, bohatera pierwszej części Resistance. W trybie multiplayer pojawią się pojazdy, wśród których znajdziemy trzy samoloty. Sama gra trafi do sklepów w listopadzie przyszłego roku i ma być wprowadzeniem do trzeciej części Resistance.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że informacje podawane przez Surfer Girl Reviews brzmią autentycznie. Autorzy gier opisywanych przez autorów bloga nie potwierdzają jednak żadnej z tych rewelacji. Mamy więc do czynienia albo z mistrzami kłamstwa i internetowej plotki albo z ludźmi posiadającymi znakomite źródła wśród developerów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here