Posiadacze Playstation Portable także będą mieli szansę złoić skórę paskudnym kosmitom. Na konferencji Sony podczas trwających właśnie targów E3 w Los Angeles ujawniono nowy tytuł na przenośną konsolę Playstation Portable. Będzie to Resistance Retribution. Gra opowiadać będzie historię, która wydarzyła się kilka tygodni po wydarzeniach znanych z pierwszej części przygód Nathana Hayle’a. Co ciekawe RR nie będzie grą z gatunku First Person Shooter, ale TPP. Naszego bohatera będziemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby. A właśnie! W Retribution wcielimy się w zupełnie nową postać, byłego brytyjskiego komandosa – Jamesa Graysona.

Sony obiecuje także, że w Resistance Retribution pojawi się rozbudowany tryb sieciowych potyczek dla ośmiu graczy (Capture the Flag, Deathmatch itd.).

Poniżej możecie obejrzeć pierwszy materiał wideo z tej produkcji.

Aktualizacja: Zapraszamy do galerii z gry RR.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Nonono. . . zapowiada się wyśmienicie, przed obejrzeniem czułem, że gra nie będzie w fpp a tpp;P. Jeśli stworzą ciekawgo multiplayera to biorę w ciemno. Grafika prezentuje się doskonale. PSP brakuje takich gier. Widać, że jednak Sony ze swoją kieszonsolką pozostaje w grze.

  2. No to super ^^Gra wygląda dobrze, ale animacja tnie :/Jak się postarają to może im wyjdzie perełka, jak Logan’s Shadow?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here