Niezwykle przyjemna dla oka galeria z gry, która przenosi nas w odległą przestrzeń kosmiczną. Spoglądanie na gwiazdy, mgławice, globy, czy wybuchy statków kosmicznych, to raj dla wielbicieli gatunku.

Czym jest Rise & Fall? Producenci określają grę jako strategię rozgrywaną w czasie rzeczywistym z udziałem bohaterów. Przypomina nam to nieco nowsze części Warlords, tyle, że ze sporym smaczkiem „cywilizacyjnym”. Na początku wybieramy jedno z czterech imperiów starożytnego świata – Persję, Grecję, Egipt lub Rzym i prowadzimy je do boju i zwycięstwa. Interesującym elementem gry jest możliwość wcielenia się w jednego z bohaterskich przywódców – Juliusza Cezara, Aleksandra Macedońskiego czy Kleopatrę. Wcielenia dosłownego – możemy nawet w perspektywie trzecioosobowej wziąć udział w bitwie i wspomóc swoim autorytetem walczących żołnierzy.

Aby nie zagubić się w gąszczu opcji i wykresów, producenci ze Stainless Steel Studios stworzyli grę tak, aby nawet początkujący RTS-owcy dali sobie z nią radę, a poziom grafiki jest również wyjątkowo wysoki. A jeśli martwicie się, że wspomniana premiera to tylko USA, przestańcie. Dokładnie za trzy dni Rise & Fall: Civilizations at War trafi do polskich sklepów za sprawą EA Polska. Do boju!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here