Z informacji przekazanych przez przedstawicieli studia Harmonix wynika, że do końca roku Rock Band będziemy mogli nabyć wyłącznie w zestawie z wszystkimi instrumentami. Ten wyceniono na 169 dolarów. Nie chcemy nawet myśleć ile to cudo będzie kosztowało w Polsce. Jako przyczynę podjęcia takiej a nie innej decyzji podaje się rosnący koszt wydawania gier. Gdyby zdecydowano się sprzedawać każdy z instrumentów oddzielnie liczba kopii gry, które trafią do sklepów byłaby znacznie mniejsza niż obecnie. Wydania Rock Band z jednym kontrolerem-instrumentem możemy się spodziewać najwcześniej w przyszłym roku.

Dzieląc się przykrą informacją autorzy tej pozycji przyznali, że w wersji na PS2 nie będziemy mogli grać online. Dowiedzieliśmy się również, że na płycie znajdziemy mniej więcej 40-50 utworów muzycznych, ale bardzo szybko liczba ta wzrośnie dzięki kawałkom dystrybuowanym cyfrowo. Pierwszym tego typu dodatkiem będzie The Who – Who's Next. W tej chwili nie wiemy jeszcze ile przyjdzie nam zapłacić za nowe utwory do gry. Harmonix przyznał jedynie, że ich cena będzie zbliżona albo taka sama na Playstation 3 i Xboxie 360.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. A wiec tak: Zestaw za 169 dolarów ,czyli w Europie pewnie 169 euro. W przeliczeniu to ok. 630 pln ,tak wiec cena sklepowa u nas to pewnie jakies 700 pln . Czy te instrumenty bedzie mozna tez wykorzystac (jak eye toya z PS2) w innych grach tego typu ?A moze to „jednorazowe” akcesoria ?Jakos nie jestem przekonany. ps Eye of Judgment + kamera,podstawka,pole do gry, karty, w cenie 389 pln. To chyba lepszy wybór (moim zdaniem).

  2. to nie jest lepszy wybór. . . to SKANDAL !!! 389zł???? przecież to kradzież w biały dzień. . . ta gra kosztuje w stanach 70$. . . nawet przy tradycyjnym przeliczeniu 1$=1Euro, i przeliczeniu tego na zł wychodzi niecałe 240 zł !!! A u nas gra wyceniona na 140 zł więcej??? Przecież normalnie niecenzuralne słowa cisną się na usta. . . Jeśli ktoś zakupi tę grę od polskiego dystrybutora będzie głupcem. . . już lepiej zakupić w usa i zapłacić za przesyłkę – wyjdzie niewiele taniej, ale chociąz może wybije „inteligentom inaczej” takie pomysły. . .

  3. Tak lepiej jest zamówić z USA ale po 1 primo to chyba nie pójdzie na Europejskiej konsoli ? przecież są rożne regiony no chyba że będzie region free. . . po 2 koszt przesyłki z USA taki jakiś bardziej pewny to chyba też trochę kosztuje ? wiem że kiedyś za ubezpieczoną paczkę płaciło sie 50 $ a może i więcej ? Jednymi słowy ja na to nie wydam tyle kasy bo mnie nie stać :

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here