Już za tydzień posiadacze kopii najnowszych wyścigów Gwiazdy Rocka będą mogli dokupić do niej kilka wirtuanych samochodów. Studio Rockstar dziś zapowiedziało nadejście dwóch nowych zestawów, w których znajdziemy piękne, sportowe auta. Pierwsze DLC to South Central Vehicle Pack 1. Po zakupieniu tego dodatku lista dostępnych w grze pojazdów rozszerzy się o takie cacka jak Mercedes CL 65, Audi S5 i Mitsubishi Eclipse GT (rocznik 2009). Tydzień później na usługach sieciowych Sony i Microsoftu znajdziemy South Central Vehicle Pack 2. W tym dodatku umieszczono takie auta jak Mitsubishi Lancer EVO X, Aston Martin DB9, Cadillaca XLR V oraz motocykl Ducati 1098 R.

Zapowiedziane dodatki nie będą drogie. Wyceniono je na 240 Microsoft Points i bardziej ludzkie 2,99$. Aby pobawić się tymi nowościami musimy najpierw pobrać darmowy South Central Map Expansion.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Kurcze mogli by w końcu zrobić tą gierkę na PC 🙁 Jak dobrze pamiętam MC2 czy jedynka (nie pamiętam) była na PC i bardzo spodobała mi się. . . i tak czekam od tamtej pory aż zrobią ją na piecyka. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here