Prawie 500 dolarów za bilet uprawniający do wzięcia udziału w imprezie nie jest wygórowaną ceną biorąc pod uwagę prestiż rosyjskiego spotkania. Swój udział w konferencji zarezerwowało już przeszło dwustu uczestników a łączna ilość miejsc to 250.

Kto ma się pojawić? Chociaż nie ma oficjalnej listy osób zgłoszonych wiadomo, że na sali zasiądą między innymi Shuji Utsumi, CEO Q Entertainment (autorzy sukcesu Lumines), Dan Bernstein CEO Sandlot Games, Vicky Arundel i John Knottenbelt z Introversion, Igor Makaruks reprezntujący Sony, Alex Marquez i Curt Nichols z Intel Capital, Brian Woodhouse i Nick Davies z Bizarre Creations, oraz Vlad Suglobov z G5. Lista członków ma być jak najbardziej międzynarodowa.

Konferencja została podzielona tematycznie na trzy segmenty: biznes, produkcja i marketing. Jak widać nastawiona jest przede wszystkim na rozmowy o ekonomii.

Kto dokładnie pojawi się na konferencji? Czy wezmą w niej udział sławy rynku gier? I wreszcie, czy spadną na nas jakieś rewelacje? Będziemy donosić na bieżąco!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here