Valhalla wraz z Cenegą, dystrybutorem gry Hitman: Krwawa Forsa, zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym możecie wygrać własny egzemplarz najnowszej gry o agencie 47!

Hitman: Krwawa Forsa oznacza powrót słynnego zabójcy i przedstawia jego pracę z zupełnie nowej perspektywy. Agent 47 znów wkracza na krwawą ścieżkę i tym razem zbiera opłaty w twardej walucie. To, w jaki sposób wyda pieniądze, wpłynie na jego kolejne zadania i arsenał, jaki będzie miał do dyspozycji. Dzięki nowej wersji doskonałego silnika graficznego firmy IO Interactive – Glacier – Krwawa Forsa jest najbardziej realistyczną symulacją zabójcy, jaka kiedykolwiek powstała.

W grze Hitman: Krwawa Forsa, agent 47 trafia w sam środek wojny pomiędzy dwiema agencjami, zlecającymi zabójstwa. Kiedy pracownicy jego własnej organizacji, ICA, giną w serii zamachów, wydaje się, że większa i bardziej potężna grupa wkracza na arenę. W pewnym momencie agent 47 traci łączność z ICA. Przeczuwając, że będzie kolejnym celem tajemniczych morderstw, wyrusza do Ameryki, gdzie postanawia kontynuować swoją krwawą karierę…

Kiedy 47 traci kontakt z centralą staje się jasne, iż to on jest następnym celem. Ponieważ nasz agent jest „the best from the best” nie traci głowy i mimo niebezpieczeństwa działa ze spokojem i rozwagą. Reszty nie będę zdradzał, bo odkrywanie fabuły należy tutaj do przyjemności, której pozbawiać was nie zamierzam. Dzięki czwartej części seria Hitman dorosła do tego, by nazwać ją wybitną i stawiać obok największych tytułów.

Gdy 47 weźmie kogoś na swój celownik… ta osoba nie ma żadnych szans!

Tak o Hitman: Krwawa Forsa pisze dla Valhalli Jan Stojke! Jego artykuł znajdziecie w naszych recenzjach i gorąco Was zachęcamy do lektury! Jeśli jeszcze nie mieliście do czynienia z Agentem 47 to jego najnowsza część jest idealna, aby poznać tajniki serii i wczuć się w rolę płatnego zabójcy!

Jeśli gra się Wam podoba to macie niepowtarzalną okazję stać się właścicielem jednego z pięciu egzemplarzy, które Cenega przeznaczyła dla czytelników Valhalli! Aby stać się właścicielem jednego z nich należy odpowiedzieć na trzy proste pytania…

1. Jaką rolę odgrywa w najnowszym Hitmanie forsa?
2. Jaką ocenę Valhalla wystawiła Krwawej Forsie?
3. Dlaczego akurat Tobie powinniśmy oddać jeden z egzemplarzy tej gry?

Odpowiedzi jak zwykle należy wysłać do użytkownika „konkurs”! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 5 listopada. Dzień później poznacie listę pięciu osób, na które Agent 47 dostanie zlecenie. Czy odważycie się wziąć udział w konkusie?

Fundatorem nagród jest www.cenega.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

13 KOMENTARZE

  1. Ah. . . Nareszcie całkiem prosty Konkurs! Ten z CoJ’em był NAPRAWDĘ trudny, tutaj wystarczy poświęcić te 15 minut na znalezienie odpowiedzi, oraz ładną *składnie* zdań. Tak powinno być. Każdy ma szansę, wystarczy, że się postara. . . PS: I tak nie wygram =D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here