INFORMACJA PRASOWA

Wyłoniły one 6 najlepszych graczy ze stolicy, którzy 25 listopada na Poznań Game Arena będą walczyć o tytuł Mistrza Polski FIFA 08. Zawodnikom kibicował znany sportowy komentator – Dariusz Szpakowski oraz piłkarze Legii Warszawa.

Jeszcze przed godziną 10.00, o której zaplanowana była rejestracja, tłum graczy czekał na swoją szansę. W eliminacjach wzięło udział ponad 200 fanów FIFA 08, którzy na konsolach PlayStation®2 walczyli o udział w Wielkim Finale. Najlepszymi graczami okazali się: Jakub Wójcik, Patryk Fortuna, Kamil Bąkowski, Tomasz Kowalczyk, Rafał Zwierzyński oraz Karol Piwowarczyk. Zawodnikom kibicowali wyjątkowi goście! Rozgrywkom przyglądał się Dariusz Szpakowski oraz Piotr Giza, Kamil Grosicki, Maciej Korzym i Jacek Magiera z Legii Warszawa.

Podobnie jak w Krakowie, Szczecinie, Białymstoku i Gdańsku także w Warszawie na odwiedzających rozgrywki czekało wiele atrakcji. Specjalnie dla nich została stworzona strefa “Free Play” z konsolami PlayStation®2 i Xbox 360™, na których mogli zagrać w FIFA 08. Do przetestowania była również gra FIFA Manager 08.

Kolejne eliminacje do finału Mistrzostw Polski FIFA 08 odbędą się 9-10 listopada w Centrum Handlowym Manufaktura w Łodzi. Organizatorami rozgrywek są: Electronic Arts, EMPiK oraz największa polska strona o serii FIFA – Centrum FIFY. Patronat nad Mistrzostwami Polski FIFA 08 objął serwis SPORT.pl.

Kolejne rozgrywki:

Eliminacje:

09-10.11.2007 (piątek, sobota) – Łódź, EMPiK, Centrum Handlowe Manufaktura
17-18.11.2007 (sobota, niedziela) – Wrocław, EMPiK, Centrum Handlowo-Rozrywkowe Pasaż Grunwaldzki
24.11.2007 (sobota – ostatnie eliminacje) – Poznań Game Arena

Finał:

25.11.2007 (niedziela) – Poznań Game Arena

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here