INFORMACJA PRASOWA

Polskie wydanie tej długo wyczekiwanej produkcji jest wyjątkowe – zawiera kompletny poradnik, a tłumaczeniem zajął się znany z doskonałych przekładów książek Terry’ego Pratchetta – Piotr Cholewa. Dzięki Jego doświadczeniu, to wydanie Runaway’a pełne jest błyskotliwych żartów i dowcipów. Przygody seksownej Jiny i Briana jeszcze nigdy nie były tak zabawne.

Runaway 2: Sen Żółwia to pełna humoru przygodówka w której gracz odwiedzi ponad 100 miejsc w 4 stronach świata, m.in.: Alasce i Hawajach. Jest tu mnóstwo kolorowych miejsc, będących wyśmienitym tłem niezapomnianej przygody.

Postępy gracza ilustrowane są przepięknymi animacjami wyjaśniającymi fabułę, prezentującymi niespodziewane zwroty akcji i liczne elementy komediowe. Gra jest oczywiście pełna humoru, mnóstwo w niej odwołań do filmów, kreskówek i gier komputerowych. Runaway to prawdziwa komedia ze znakomitymi gagami i zagadkami.

Twórcy wykorzystali również wiele nowinek technicznych zmieniając silnik i dodając efekty specjalne. Postaci zyskują na jakości dzięki głębi i efektom świetlnym generowanym w czasie rzeczywistym; sceny są żywsze, w nich również wykorzystano dynamiczne oświetlenie i setki animacji. Dzięki temu uzyskano niezwykły efekt łączący sekwencje gry z animowanymi scenkami, które w sumie trwają ponad godzinę. Runaway 2 sprawia, że gracz czuje, iż bierze udział w przygodzie rodem z filmu rysunkowego.Po więcej informacji zapraszamy na www.nicolasgames.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here