KillZone 2 to osadzony w futurystycznych, dosyć mrocznych realiach shooter z pierwszoosobową perspektywą. Po raz pierwszy zasłynął przede wszystkim ewidentnie renderowanym trailerem, ale jego późniejsze – znacznie bardziej wiarygodne zapowiedzi, brzmiały (i ciągle brzmią) fantastycznie. Ile z nich znalazło swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości dowiemy się już pod koniec lutego przyszłego roku, kiedy to ta przeznaczona tylko i wyłącznie dla PlayStation 3 strzelanka autorstwa Guerilla Games trafi na sklepowe półki.

Są jednak osoby, którym poszczęściło się na tyle, że KZ 2 mogą sprawdzić już teraz, dzięki pół-otwartym beta testom, które twórcy gry prowadzą wraz z Sony. Do sprawdzenia kontynuacji przyzwoitego FPS-a z PlayStation 2 zaproszeni zostali niektórzy przedstawiciele prasy praz zgromadzonej wokół gry społeczności. Niestety, aż do przyszłej środy grupa to pozostanie objęta klauzulą milczenia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. @boro666: nie zapominaj, że to wersja beta, wszystkie szlify dopiero przed nią. Skoro tak wygląda teraz, to co będzie w dniu wydania? Masakra 😉

    • @boro666: nie zapominaj, że to wersja beta, wszystkie szlify dopiero przed nią. Skoro tak wygląda teraz, to co będzie w dniu wydania? Masakra 😉

      W dniu wydania moze byc jeszcze gorzej 😀 Przykladowo demo Sacred 2 chodzilo szybciej niz finalny produkt. Wszystko zalezy od umiejetnosci tworcow no i marketingu. Jak nawala efekciorow, to na pewno straca duzo klatek. Zreszta wiele gier konsolowych ewidentnie sie przycinalo juz od dawien dawna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here