Trochę narzekaliśmy na pierwszy dodatek do Stalkera w naszej recenzji (którą znajdziecie tutaj). Clear Sky choć było ciekawe, to stawało się momentami niegrywane z powodu olbrzymiej ilości błędów, popełnionych przy jego tworzeniu. Już wkrótce panowie i panie z GSC Game World będą mieli szansę udowodnić, że była to tylko wpadka przy pracy, a ich nowe dzieło zachwyci wszystkich miłośników oryginalnego STALKERa.

Jeszcze w tym roku posiadacze dobrych pecetów mają zagrać w kolejny dodatek nazwany Call of Pripyat. Na jego temat nie wiemy absolutnie nic poza tym, że powinien trafić do sklepów w ciągu ośmiu miesięcy. Zapowiadający go Sergey Grigorovitch zdradził jednak, że rozpoczęły się także prace nad kolejną odsłoną gry. O niej także nie powiedziano ani słowa.

Do roboty muszą się więc zabrać Wikingowie. Złapcie za klawiaturę i napiszcie co chcielibyście zobaczyć w dodatku i drugiej części STALKERa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

 1. S. T. A. L. K. E. R. II – nowy engine, ten sam klimat, zupełnie inne wydarzenia (co by mapy można było pozmieniać i urozmaicić), a przede wszystkim konsolowy port. Tylko w ten sposób mają szanse mnie zainteresować tym projektem. SoC zawładnął mną totalnie, ale już Clear Sky kompletnie nie przypadł mi do gustu, więc oczekiwania względem kontynuacji mam wygórowane i do projektu podchodzę sceptycznie. Oby nie wydali kolejnego kotleta.

 2. A ja już nie mogę się doczekać polskiego tłumaczenia tytułu 😉 Jakoś te „Call of. . . ” chyba we wszystkich produkcjach wydanych na naszym rynku zostawało do tej pory nieprzetłumaczone. . . A że mieliśmy „Cień Czarnobyla” i „Czyste Niebo”, mam nadzieję, że nikt nie wyskoczy z „Nawoływanie z Prypeci” ;))

 3. A ja już nie mogę się doczekać polskiego tłumaczenia tytułu 😉 Jakoś te „Call of. . . ” chyba we wszystkich produkcjach wydanych na naszym rynku zostawało do tej pory nieprzetłumaczone. . . A że mieliśmy „Cień Czarnobyla” i „Czyste Niebo”, mam nadzieję, że nikt nie wyskoczy z „Nawoływanie z Prypeci” ;))

  A to nie będzie bardziej „Zew Prypeci” ??

 4. ‚Skazany na śmierć’ dowodzi, że w Polsce wszystko jest możliwe 😉

  Myślisz o Szklanej Pułapce i Wirującym Seksie? 🙂

  • Myślisz o Szklanej Pułapce i Wirującym Seksie? 🙂

   Jak również o „Force Heretic III: Reunion” tłumaczonym na „Spotkanie po latach” 😉

 5. Tytuł „Die Hard” ciężko jest przetłumaczyć na polski więc się nie dziwie, że wybrali akurat „Szklaną pułapkę”. A „Prison Break”? Tu widzę jedynie oryginalny tytuł. Co do drugiej części Stalkera oby nie było nam dane tyle czasu czekać co na pierwszą część 🙂

 6. co bym chcial zobaczyc w dodatku ew w 2-giej czesci ? wlasnie o to chodzi ze nic konkretnego, chce zostac zaskoczony, ot co ! 🙂

 7. To ze:,ma trafic do sklepów w ciagu 8 miesiecy’ nic dobrego temu tytulowi nie wrózy, a mnie przeraza!. Nad SoC pocili sie kilka lat. . . i stworzyli dobra,klimatyczna gre,nad CS ?-kilka miesiecy,rok,-juz nie pamietam. . . i wyszedl gniot jakich malo. Oj ciezko bedzie im odzyskac zaufanie ‚Stalkerów’ bo i czym??? Lataniem po piwnicach Prypeci?–tym co to na pudelku CS juz nam oznajmili!. . No chyba ze nawet na pudelkach chca zaoszczedzic i wydac ja w tym samym co poprzedni tytul! z dopiskiem + 50% wiecej piwnic do zwiedzania. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here