Dostępne w czterech formatach graficznych, będzie ono doskonałym miejscem do wymienienia poglądów na temat gry Ascaronu. Zapraszamy!

Informacje na temat polskiego wydania gry ujawnione zostaną już wkrótce.

Cenega Poland przypomina, że pod adresem: http://www.download.cenega.pl/download_system/?ID=1016 (22 MB) znajduje się polska wersja poprzedniego trailera do gry.

Tymczasem Złotą Edycję Sacred nabyć można w ramach serii Super$eller w cenie 49,90 złotych. Szczegóły pod adresem: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=970

Sacred Plus dostępne jest w ramach Kolekcji Klasyki w cenie 24,90 złotych: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=2714

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Sacred 2: Fallen Angel druga odsłona całkiem niezłego sacreda. Gra wygląda obiecująco a to, dlatego że:Grafika jest znacznie lepszaAnimacje są ładne podczas walki, ale mogłyby być lepszePraca kamery jest poprawna, gdy wchodzimy do jakiegoś domku dach znika i widzimy całe pomieszczenie a jak wychodzimy z powrotem pojawia się dach itp. Jest naprawdę ładnie dopracowane. Lokacje są zadbane w detale. Walka jest dynamiczna i dosyć efektowna, czyli mieczem wymachujemy inaczej jakieś obroty itp. Podkład dźwiękowy jest sympatyczny, ale mnie lekko irytuje śpiew kobiety w utworze. I coś dla fanów licznego złomu itp. W grze znajduje się dużo broni, zbroi, jedna zbroja wygląda fajnie tak jak by postać miała skrzydła szkoda, że latać nie można.

  2. Gra wygląda nieźle, grałem w jedynkę i bardzo mi się podobała, ciekawe czy silnik graficzny jest autorski czy też od kogoś go zakupili? Troszkę mi wygląda na NWN2, ale cięzko powiedzieć. Mam też nadzieje, ze gra nie będzie miała tylu błedów, ile od początku miala jedynka.

  3. Grałem w 1 z wszystkimi dodatkami. Nie powiem nieźle mi sie grało a po obejrzeniu zwiastuny nie mogę sie doczekać 2 mam nadzieje ze w grze będzie taki sam metal 😀 jak na filmiku. chciał bym pograć wreszcie w jakieś RPG w mocnym wydaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here