Jakiś czas temu o przełożeniu premiery tej pozycji action RPG donosił Grzesiek Stańczyk. Dziś do jego informacji możemy dołożyć dokładną (miejmy nadzieję) datę premiery Sacred 2. Odpowiedzialne za tę produkcję studio Ascaron ogłosiło, iż w sklepach ich dzieło zobaczymy dopiero we wrześniu tego roku. Pierwotnie zakładano, że na komputerach osobistych i Xboxie 360 sprawdzimy grę w pierwszym kwartale tego roku. Opóźnienie spowodować miała chęć dopieszczenia wszystkich elementów trybu sieciowego i odpowiednie wyważenie poziomu trudności i umiejętności poszczególnych postaci. Pozostaje nam więc wierzyć, że do czasu wydania Diablo III będziemy mogli bawić się wybornym Sacred 2…jeśli znów premiera tego tytułu nie zostanie przełożona.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Lubiłem Sacreda, ta gierka miała w sobie „to coś”. Zabawne jednak, że niemal każdy quest poboczny kończył się zdaniem „Wróć przed zachodem słońca albo wszystko stracone”, a i tak można było wykonywać go w dowolnym momencie.

  2. Właśnie. NIEMAL każdy 😛 Aczkolwiek Sacred po jakimś czasie szybko się nudzi. Zobaczymy, jak będzie z sequelem. . . mam nadzieję, że zwrócą większą uwagę na fabułę, bo w pierwszej części ten element gry był paskudnie spaszczony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here