Obrodziło nam ostatnio darmowymi grami. Midway najpierw udostępnił horror The Suffering, a potem mogliśmy jeszcze pobrać takie tytuły jak : Full Spectrum Warrior, Area 51 i Rise & Fall: Civilizations at War. Teraz jesienne wieczory mogą upłynąć nad kolejną, ciekawą produkcją. Pod tym adresem znajdziecie rozszerzoną grę Sacred Gold (jest to podstawowa wersja programu plus dodatek „Podziemia”). Ta ciekawa gra akcji w stylu Diablo z dość rozbudowanymi elementami RPG z pewnością jest warta waszej uwagi. Plik „waży” zaledwie 1.1 gigabajta.

Premiera drugiej odsłony Sacred już za kilka dni. Tak więc darmowa jedynka to prawdziwa gratka dla tych, którzy nigdy wcześniej nie zetknęli się z tym tytułem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. IMO Divine Divinity było lepsze od Sacred. Miałem zaopatrzyć się w Beyond Divinity ale niestety nie miałem okazji, zresztą nie wiem czy miałbym czas ją skończyć, tak czy sieka przy DD bawiłem się genialnie.

  2. Beyond teraz chyba jest na nowo wydane za jakieś 10 zł 🙂 Divine Divinity było ok, ale znużyło mnie po pewnym czasie. . . teraz tylko czekam aż Gametap jakoś po ludzku będzie obsłuzony w Polsce.

  3. jak dla mnie super, pod wzgledem otwartosci swiata, ksztaltu miast i mozliwosci rozwoju postaci wiele h’n’s nadal jej nie dorownalo. a i grafika nie jest tak totalnie paskudna jak np w diablo.

  4. Divine Divinity, oraz jej kontynuacja biją Sacred na łeb na szyję. Pod każdym praktycznie względem, ale i tak warto Sacreda zaliczyć. Jakiegoś straszliwego zawodu nie będzie.

  5. Gametap. Czyli normalne konta tylko dla użytkowników z USA (póki co), a przed odpaleniem darmowej gierki kiedy nie masz abonamentu wyświetla się ok. 30 sekundowa reklama. pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here