Właśnie dowiedzieliśmy się, że dwa całkiem dobrze zapowiadające się tytuły ukażą się właśnie w tym miesiącu. Pierwszym z nich jest największy tegoroczny rywal Grand Theft Auto IV – Saints Row 2. Ta produkcja w sklepach pojawi się 26 sierpnia. Informacja prasowa odrobinę nas zaskoczyła. Wynika z niej, że pozycja ta zostanie wydana na Xboxie 360 i Playstation 3. Do tej pory myśleliśmy (dobra, ja myślałem), że wychodzi tylko i wyłącznie na 360tkę.

Podobnego błędu nie popełniłem w przypadku Mercenaries 2: World in Flames. Nie jest to tytuł na wyłączność dla którejkolwiek z konsol. Jednocześnie jest on, jeśli odrobinę przymkniemy oko, wojskowym klonem GTA. Tu też mamy olbrzymi świat, który zwiedzamy, eliminując kolejnych przeciwników, podchodzących nam pod lufę siejącej śmierć broni. Przy okazji kradniemy pojazdy, ale nie cywilne samochodziki tylko czołgi, śmigłowce czy wozy opancerzone. Dzieło Pandemic Studios znajdziemy w sklepach już 31 sierpnia. Szykujcie swoje oszczędności. Na pewno będziemy mieli na co je wydać.

Tymczasem zapraszamy do naszej zapowiedzi gry Saints Row 2

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Mysle, ze to jedyna rozsadna decyzja jaka mozna bylo podjac. Bo konkurencja jaka jest GTA 4 jest zwyczajnie nie do pokonania. A jesli wydadza gre na dwoch platformach to moze jednak cos tam sobie skrabna. Mimo wszystko gra wyglada bardzo dobrze, ale ludzie wiedza, ze Tworcy czerpia garsciami z serii GTA wiec po co maja brac kserokopie skoro moga kupic oryginal. . . ?!

  2. Informacja prasowa odrobinę nas zaskoczyła. Wynika z niej, że pozycja ta zostanie wydana na Xboxie 360 i Playstation 3. Do tej pory myśleliśmy (dobra, ja myślałem), że wychodzi tylko i wyłącznie na 360tkę.

    Nie czyta się zapowiedzi na Valhalli !!!;)Gra ma się pojawić na konsoli Xbox 360 i Playstation 3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here