Największy konkurent Grand Theft Auto IV stara się jak może. Czy podoła zadaniu? Pod względem wizualnym prezentuje się bardzo dobrze, ale czy rozgrywka będzie równie atrakcyjna co przygody emigranta Niko Bellica? Przekonamy się już pod koniec sierpnia. Tak wczesna premiera i zderzenie się z GTA IV świadczy o sporej odwadze i brawurze wydawcy (THQ). W sieci pojawił się najnowszy trailer prezentujący część dostępnych pojazdów i broni. Samochody, wozy pancerne, helikoptery, łodzie. Oj miasto Stilwater zadrży kiedy pojawi się tam nasz zawodnik. Broń? Podwójne Uzi (cóż za gangsterski styl) karabin maszynowy, wyrzutnia rakiet oraz… defibrylator! Musicie to zobaczyć.

Jak wspominaliśmy w naszej zapowiedzi – akcja Saints Row 2 rozgrywa się w kilkanaście lat po wydarzeniach znanych z pierwszej części. W mieście rozpanoszyła się korporacja Ultor. Brzmi znajomo? Kto grał w grę FPS Red Faction z pewnością kojarzy tę firmę. Zapraszamy do trailera!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Przyznam, że nie grałem w SR, ale jeśli chodzi o subiektywne odczucia po obejżeniu trailerów to GTA 4 robi na mnie większe wrażenie. No ale SR2 kibicuje, bo dla nas konsumentów nie ma nic lepszego niż mocna konkurencja ;)A tak po drugie. . . nie wydaje się wam, że postacie w SR2 jakoś tak drętwo się poruszają :/? Jakoś dla mnie tak mało realistycznie. No ale może się czepiam 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here