Twórcami Saints Row 2 będą pracownicy studia Volition. Gra pojawi się na Playstation 3 i Xboxie 360 w przyszłym roku. Autorski silnik napędzający ten tytuł odpowiadać będzie za przeniesienie na ekrany naszych telewizorów miasta Stilwater. To ta sama metropolia, którą znamy z pierwszej części tej produkcji. Akcja jej drugiej odsłony rozgrywa się jednak kilka lat po wydarzeniach zaprezentowanych w Saints Row.

Miasto ulegało zmianie, zostało rozbudowane. Gracz tym razem będzie mógł korzystać z różnych pojazdów zmechanizowanych. W nasze ręce wpadną śmigłowce, motocykle, samoloty i motorówki. Powiększono również liczbę opcji, pozwalających nam stworzyć własnego gangstera. Tym razem nie zmienisz tylko jego wyglądu. W grze Volition od podstaw stworzymy własny gang a nawet budynki, pomieszczenia, które będzie zajmował.

Tytuł ten będziemy mogli przejść razem z kolegą/koleżanką w trybie coop lub w zupełnie nowym, póki co tajemniczym trybie wieloosobowym. Jeśli zamierzacie śledzić tę pozycję, to donosimy, że uruchomiono już jej oficjalną stronę internetową (www.saintsrow2.com). Dodajcie ją do zakładek przeglądarki internetowej albo odwiedzajcie Valhallę. Na pewno napiszemy kilka słów na temat gry, kiedy dowiemy się czegoś nowego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here