INFORMACJA PRASOWA

Średnia ocen gry Sam & Max: Sezon 1, czyli zbiorczego wydania sześciu epizodów znakomitej gry przygodowej, to wg serwisu www.gamerankings.com aż 88%. Również poszczególne epizody gromadziły bardzo dobre oceny, zbierając pochwały za humor i pomysłowość twórców. „Przygodówki być może jeszcze się nie odrodziły, ale ten długo oczekiwany sequel przywraca moją wiarę w gatunek” – napisał recenzent z serwisu IGN. Eurogamer tak pisał o pierwszym epizodzie: „To doskonały kawał rozrywki i zdecydowanie najlepsza gra przygodowa od czasów Grim Fandango”.

Fani przygodówek Point & Click mają więc na co czekać! Gra Sam & Max: Sezon 1, czyli zupełnie nowe przygody psa Sama i zwariowanego królika Maxa, trafi na półki sklepowe w Polsce pod koniec listopada, w podwójnej wersji językowej i w sugerowanej cenie 99,90 zł. Do wyboru będą oryginalne, angielskie głosy i polski dubbing z udziałem Wojciecha Manna i Jarosława Boberka.

Więcej informacji na stronie www.gram.pl/SamAndMax

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Przecież są oznaczone – na stronie z aktualnościami jest napisane –> krótki news, news, inf. prasowa. Na początku tekstu też masz to kapitalikami napisane INFORMACJA PRASOWA jeśli tekst jest takową.

  2. news jest oznaczony po wejściu do niego a nie na stronie głównej, chodzi mi bardziej o podział a’la gol, gdzie jest strikte podzielone, na normalne newsy i na inf prasowe

  3. Na stronie głównej też jest oznaczony – nie widzisz tam napisów PRESS INFO? Adam już zapowiedział, że w nowej wersji V zostaną one jeszcze wyraźniej rozdzielone.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here